bugün

çok haklısın kardeşim..
milli iradeye saygı mitinglerinde dombra eşliğinde coştuğumuz günleri ne çabuk unuttunuz?

bu mudur milli iradeye saygı?

daha kadir mısıroğlu üstadın acısını bile sindirememişken bir de bu, ne bileyim.

bir daha vermem akpye.
Bir ak partili olarak ben bu kararı gayet normal ve yerinde bularak çok güzel bir şekilde içime sindirebiliyorum ne yani Fatih’in şehri ve reisimizin aşkı istanbul’u bu cenabet cehapelilere mi bırakacaktık.
kesin kanıtlamıştır evet. halk ikna oldu şu an.

ne hikmetse ülkede alınan bütün kararlar akp'nin durduğu tarafa göre alınıyor, hiç şaşmadı.

mesela akp fetö ile birlikteyken tsk birtakım asılsız iddialarla lağvediliyor ve akp kazanıyor.

akp fetö ile kavga edince fetöcüler lağvediliyor, yine akp kazanıyor.

şimdi de istanbul seçimleri.

çözüm süreci vs. hiç girmiyorum oralara.

ne hikmetse pusulanın hangi ucunda durursa dursun, oklar hep akpnin tarafını gösteriyor.

ya ortada sabit bir doğru yok, akp ne derse allah kelamı gibi doğru sayılıyor ya da bizi tartan terazide bir bokluk var.
2015 ten sonra akp yi bırakan biri olarak söylüyorum. AKP tünelin sonunu gördü. Sadece ömrünü uzatacak tedbirler alıyor. Lakin bu olanlar karşısında insan eğitimli bir seçmen kitleside istiyor.
sindirememek demeyelim de tito ekrem imamoğlu'na yapılan yersiz yıldırma politikası ve akp il teşkilatının başarısızlığından ötürü 23 haziranda binali beye günahımı bile vermem.