bugün

" almasaydı şaşardım " dedirtti.
daha yayına çıkmadan olayı sulandırdılar beklendiği gibi. lan sanki zorla çıkartıyorlar yayına. sürekli bir polemik çabaları var. yok imamoğlu yargılanmış yok yalan söylemiş yok valiye it demiş yok yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. hani dayak yiyeceğini bilen boksörler maçtan önce atıp tutarlar ya sürekli. bunlarda onlara benziyor aynı. algı yarat yarat yarat programdan sonrada güzelce mağduriyet yarat. belki 15-20 bin oy gelir sana.

akşam haberlerinde kanal zaplarken farklı zamanlar içerisinde 3 defa atv kanalına tıkladım. o 3 seferde de ekranda binali yıldırım var üstteki manşette imamoğlu yalançı yalançının mumu yatsıya kadar yanar binali bey şöyle kutsal bir adamdır şeklinde. tüm haber bültenleri bunun üzerine. ne biçim insanlar bunlar amk. dünyanın en yalancı insanları bile arada sırada doğruyu söyler.
Ekrem imamoğlu nun soru aldı istedi dediği şey binali nin ntv star ortak yayınında ispark ile ilgili sorular değildi. ismail küçükkaya nın paZar akşamı moderatörlüğünü yapacağı canlı yayında sorulacak sorularla ilgiliydi.

Bunu da ntv canlı yayınında idda etti. ismail küçükkaya da yayından hemen sonra fatih altaylı nın programına bağlanarak böyle bir şeyin olmadığını binali yıldırımın kendisinden soruları istemediğini sorulacak soruları bilmediğini açıkladı.

Götünüzden element uydurmayın.
Allah'ın sopası yok derler ya, işte böyle ayaklar birbine dolanır düz yolda.

Benim duyumum soruları görüşmekten ziyade, bizzat soruları hazırlamak istedikleri yönünde. Yani, 18 soruyu biz hazırlayalım, siz bunları sorun diye teklif gitmiş. Kabul edilmiş mi edilmemiş mi bilemem ama, bildiğim şey ismail küçükkaya'nın bu konuda çok da muhatap alınmadığı.
Yalan Haber. Binali Bey asla öyle bir şey yapmaz.
O sonuçta 3400 oyla kazanmış belediye başkanımız.
ne güzel iş lan, olmamış bir şeyi ağzı salyayla bekleyen koyunlar nasılsa inanacak diye sözcü'de halk tv'de at ortaya kenara çekil. aksi ispatlanırsa da özür falan dileme, iftira atıldığıyla kalsın.
Bu solcu milletinde allah'tAn korkma,kuldan utanma olmadığı için her türlü iftirayı atabiliyorlar.