bugün

erdogan'in 10 bin ki$iyi meydana surme restini goren bahcelinin arttirma olayina girdigini belli eden soylem. sanki bunlar online total war oynuyorlar.
erdoğanın 10000 peasantına karşı 1000 janissary.*
1000 bozkurtun 750 sinin karşı saflara geçmesiyle bahçelinin yenileceği muharebedir.
ite bulaşmaktansa çalıyı dolaşmak evladır sözüne atfen kavgaya bulaşmamak..
ancak yoku$ a$agiya atlarla saldirilirsa, ve 10 bin yanda$ spearman bulundurmazsa, gercekle$mesi mumkun olabilecek onerme.
faşistliğin sayılarla dışavurumu. partinin başkanının bilinçaltını kusması hasebiyle partinin politikaları ve iktidara gelirse ne yapacağı konusunda fikir veren söylem. bütün gücünü ve haklılığını kas kuvveti ve cahil cesaretinden alan bir parti ve politikalarına destek verme konusu iyice etüd edip düşünülmelidir.
üst biter.
(bkz: bozkurt idman ocağı)
''işte ülke bunlara emanet'' diye neden düşünüyorum? Bu işte bir yanlışlık var.

Güç gösterisinin şova dönmüş halini gösteren kelimeler grubu. *
bir bozkurt on yandaşı yok eder dese hesap gene aynı kapıya çıkardi.
devlet bahçeli'nin, kırkıkkale'de başbakana cevap niteliğinde belirttiği ön görü. ancak bu cümleden önce aslında benzer üslubun kullanılması doğru olmadığını ancak, başbakanın ders alması için örnek verdiğini belirtmiştir. bu kadar sözlük yazarının kuyruğuna basacağını da sanırım tahmin etmemiştir.
bu ülkede düşünceleri besleyen şiddet içerikli siyası hareketler ne zaman son bulacak acaba diye düşündüren başlık.
mortal kombat mı oynuyonuz la manyaklar.
bahçeli'nin konuşmasını tamamen izlemeyen ancak buna rağmen yorum yapanları görmemize neden olan söylemdir.

bahçeli bu sözü söylemeden önce şunu belirtiyor:
yanlış anlamayın. bu üsluba düşecek kişi değilim.

http://www0.sondakika.com...e-de-partililere-2671651/

izleyin, sonra konuşalım.

ha doğru mudur? doğrudur. sünepe cemaat köpekleri gitsin kumda oynasın. bunlar '80 öncesinde devrimcilerin önlerinde iliklerini iliklerdi.
(bkz: taksim total war)
sayın başbakanın sözüne karşılık beklenecek söz. olacağı buydu işte. gerin milleti bakalım gerin.
şu seçim zamanları şu ülkeden umudum kalmıyor, geleceğimden de. en son umudum 2002 idi. o da malum. yepyeni bir soluk dedik daha da gerildi ortalık. bir de bazıları ortalığı süt liman görür ya işte ona yanarım. nereye gidiyoruzun cevabı işte. alın size istikrar, demokrasi.
sayın başbakının söyledikleri ne kadar doğruysa sayın bahçelininki de okadardır. iki yanlış ta asla bir doğru etmiyor.
hele seçime bir yaklaşalım, sanki alev olacak ortalık. ulan bir yaz tatiline de ağız tadıyla girelim be arkadaş, zaten referandum piç etti sene başını.
(bkz: bahçelinin bin liseli bozkurtu)
(bkz: bin bozkurt un on bin akp liyi kovalaması)
hey gidi koca yahya kemal , iki kucuk hatayla gormus bugunleri,

bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik
bin atlı o gün onbin kisilik orduyu yendik

haykırdı ak tolgalı devletbeyi "ilerle"
bir yaz günü geçtik taksimden kafilelerle
adaletli bir düşünce.
atıl kurt.
bozkurt vs. kasımpaşalı
(bkz: çıkışta mevzu var)
ülke barışı ve kardeşliğe darbe vuracak söylem.
(bkz: i dont want to see the back)

(bkz: i want to see the front)
videoyu izlemeyenlerin saçmalık, kardeşliğe darbe vuracak vs vs dediği konuşmadır erdoğanın 12 vetodan sonra çıkan olaylara ses etmemesi 10bin kişiyi onların karşısına dikerim dememesi pkk nın taksimi yakıp yıkması ülke birliği ve kardeşliği için çok önemlidir demi. *
bahçeli o kadar güzel bir cümle sarf etmişki "10bin milisini üniversite okuyan okumak isteyen gençlere karşı değil taksimi yakıp yıkanlara karşı niye çıkarmıyorsun" çok doğru demiş ve bahçeli bu üsluba düşecek değilim çok yanlış buluyorum bir gaflettir fakat ders alması niteliğinde hatasını görmesi niteliğinde bu cümleyi sarfediyorum demesi bazı mal sözlük yazarları tarafından algılanamamıştır algılanmakta istenmez.
çok seviyeli ve oturaklı bir politikacı açıklaması, alkış!

neymiş meydana yavrukurtları salıp şakirt kovalatacakmış. işte budur ya, siyasetten böyle açıklamalar, bu tarz siyasi programlar bekliyoruz. hala daha bu gibi partilere oy verip adam yerine koyulmayı bekleyen embesiller mevcut bu ülkede...

rte, bahçeli, kılıçdaroğlu. akp, mhp, chp!!! bir ülkenin politik arenası bu kadar sığ ve bu derece ideolojik algıdan uzak olursa politik tartışmalar ve bu tartışmaların ardından sürüklenen koyunumsu kitle de ancak bu kadar sığ olur!
mantıklı bir söylem, aksini iddia eden aptaldır zaten.