bugün

Bilim şunu ispatladı lafı çok iddiali bir laftır, dünyanın düz olduğunu ciddi ciddi iddia eden insanların olduğu şu dönemde bilimsel herşeye kesin gözüyle bakmak yanlıştır ki iq testlerinin doğruluğu tartışmalıdır.

Artı olarak iq testlerini kabul etsek dahi sözkonusu bilimsel çalısma ; deneklerin şans eseri seçildiğini göz önüne aldıgımızda bir anket çalısmasindan öte olmayacaktır.

Sonuç olarak yapılan çalışma Bilimsel falan değildir, bilimsel olsa dahi doğru olduğu anlamına gelmez. Bilim bugun iddia ettiğini 5 yıl sonra bizzat yalanlayabilir.
" bir acı haber " de ben vereyim.

artık insanlığın çoğalması için kadınların;
erkeklere yani sperm' e gereksinimi yok.
ama kadına, kök hücresine ve yumurtasına gereksinim var.
yani kadın insanlığın olmazsa olmazı.
gelinen son durumda; erkekler kadınlar için sadece bir seks meta' sı.

üzgünüm ama son durum bu. bugünlerinizin kıymetini bilin son turfandalar.

not: meta; satılmak amacıyla üretilen, alınır satılır mal, ticaret malı.
avrupalıların bu fikirlerle hemhal olması iyi, zira yevmin birinde nesebleri tükenecek lakin biz de bu fikirlerle mütehalli olursak ayvayı yeriz. bu fikirler insanlığın, kadim aile nizamının yani nüfus artışının sonunu getirir. Avrat kısmının faikiyetini iddia eden her fikrin varacağı yer kadim aile nizamını tepe taklak etmek olacaktır. Zira böyle şeyleri duyan kadınlar kendisini erkeklerden faik hissetmeye başlayacak, gitgide avratlık yapmaktan kaçacaklar ve eninde sonunda kendisine köle erkekler arayacaklardır. hiçbir şerefli erkekte bunu kabul etmeyeceğinden, kabul edilemez bir şey olduğundan bu insanlığı inkıraza götürür.

inanmadım doğrusu.
bilimin herhangi bir şeyi ispat edemeyecek olmasından dolayı olmayan durum.
bunların içine sadece normal bir soru sormak için merhaba dediğimde bana git işine diyen kadınlar dahil mi? merak ettim sadece.