bugün

sözlükten soğumakta olan, format tanımayan, sözlüğü adeta bir forum sitesi görüp anket sıçan, sol framede radikal islamcı, laik çatışmasını sürekli yaşamak istemeyen, sözlüğe her girdiğide cinsel içerikli yoğun başlıklar yerine burada kaliteli başlık ve entryler görmek isteyen yazarın haklı serzenişidir.

sakin ol şampiyon sözlerini duyar gibiyim sanki...

öncelikle ben her gün sizin zenci penisli, bilmem kaç cm lik penisle olan işinizi, bilmem ne vajinalı başlıklarınızı, saçma sapan entrylerinizi okumak zorunda değilim. çoğu yazarın ve sözlüğe bilgi amaçlı giren okuyucuların da böyle düşündüğünü hesap edersek istenmiyorsunuz ha şu var sizi isteyen varsa da sizin gibi olduğundandır.

suçu sadece bu akılsız yazarlarda bulmak aslında biraz da yanlış. moderasyon denen bir şey var değil mi bu sözlükte? peki ne yapar bu moderasyon? hiç bir şey demeyelim yapıyorlar ama yeterli değil, onları da anlamak lazım malum yazarlardan oldukça var çünkü.

not: dediklerime katılmayanlar ellerini vicdanlarına koyup şöyle bir sol frame denen zımbırtıya ve başlıklara girilen entrylere baksınlar. mütemadiyen dediklerimi göreceksiniz.
her ne kadar açılan başlıkta haklılık payı olsada bunu söylemek defolun ibaresini en azından maydanox a düşmez. çok zallım olan bi zall ımız var o gerekeni yapar eger gerekliyse oda tartışılır.
kesinlikle katıldığım yazarın önermesidir. bu girişimindeen dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

ama bilgisiz yazarların bunu dikkate almayacaklarını hüzünlü bir ses tonuyla belirtmekte fayda görüyorum.***
(bkz: Ben gidiyorum)
imam burada cemaatine seslenmiş. ey cemaat! kulak verin hocanıza.
(bkz: her yazarın sözlüğü kurtaracak kampanyası vardır)
bilgisiz yazarlar Uludağ sözlükten defolup gitsin haklısın çok haklısın arkadaşım.bana göre de defolup gitsinler.

efendim,

bana göre ayrıcada bu sözlükte ki Atatürk düşmanları da defolup gitsin. Atatürk ile ilgili güzel bir entry yazıyorum mesajlar geliyor neden böyle bir şey yazdın diye eksi oy veriyorlar. ulan senin bir kere o eksi oyu vermeye hakkın bile yok sen daha bana ne mesaj atıyorsun. neyse saadete gelelim.

bu sözlükteki bilgisiz yazarlar, Atatürk düşmanları, liseli ergenlerimiz, Anket yapanlar cidden defolup gitsinler.
genç ve ateşli bir yazarın muhtemelen ilk krizidir.*
böyle bir sorunsal olması çok kötü. başka bir çözümü yok mu? gençlik ateşi deyip affetsek? ya da bilmiyorum napsak? karışıksal.
çok yerinde bir centrydir.
moderatör göreve başlığında deyinmiş olduğum üzere, siktirip gitmeyenleri el yordamıyla kapı dışarı yapıyoruz. ha bunun içinde bende olabilirim.
no problem!
boş başlık ve entry lere karşılık zaman zaman ortaya çıkan tepkidir. gerçektende haklı bir serzeniştir ama şimdiye kadar bir sonuca vardığı görülmemiş, sol framedeki aynı zırvalar aynen devam etmiştir.