bugün

tayyip erdoğanın oğlu bilal erdoğanın çürük raporu alması ile anlaşılan olay.

ne ilginç ki, dünya bankasının üst seviyelerinde iş bulmuş ve çalışmakta olan bu şahıs, o yorucu işe dayanacak kadar sağlam, ama silah tutmaya sıra gelince çürük.

biliniz ki; kimilerinin vücudu çürük değildir, ruhu çürüktür.

şimdi buna da kızacak akp fanatikleri. iki dakika akp rozetini çıkarıp bakmıyor. lan ben askere gidiyorum doğuya. türlü zorluklar yaşıyorum, tıpkı babam dedem gibi. hepimiz askere gittik. ama bu şahıs ne hikmetse çürük ama aynı zamanda taş gibi sağlam.
lafım sadece bilal e değil.
tansu çillerin oğlu da bir yalıda, deniz kenarında yapıyordu askerliğini.

lafım tüm ruhu çürüklere.

düzenleme: doğuya askere gitmek ile batıya gitmenin bir farkı yoktur. önemli olan askerliğe gitmekten kaçmamaktır. şu da var ki, doğuda askerlik daha zordur.(özellikle kış aylarında)
normal bir durumdur, zira her sebze veya meyva yattigi yerden curumeye baslar. *
http://64.233.183.104/sea...t=clnk&cd=1&gl=tr

dünya ne küçük.
aileden kaynaklanan bir durumdur kanımca.
Ankarada dayısı olanın, cebinde parası olanın askerlik yapmadığının göstergesi.
babaların günahının evlatlarından çıkması ihtimali.
pardon, pardon... birileri bu konuda harbi bir yalan söylüyor. dikkate almamız lazım bunu,

bakın,
"Başbakanlık Basın Merkezi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın yurtdışında devam ettiği doktora eğitimi nedeniyle yasal tecil haklarını kullandığını açıkladı."
http://tinyurl.com/2v5bem

tamam, okuyor bilal. güzel.

ama, ama! o da ne!

"Erdoğan, oğlunun askerlik durumuyla ilgili olarak "Oğlumun rahatsızlığı var. Askeri hastane 8 yıl önce askerliğe elverişli olmadığına dair rapor vermiştir" dedi."
http://tinyurl.com/2p6dx7

heyt! durun orda!

bir yanda akp basın merkezi, bir yanda tayyip.

ben tayyipin muhammed mustafa ile dürüstlük yolunda yarıştığını biliyorum şahsen. yani onu sevenler öyle diyor. "dürüst adam" "yalan söylemez" diyor.

o halde kim yalan söylüyor? akp press merkezi mi?

yazıklar olsun...

(eksi oy veren arkadaşlar, sorumun cevabını, işin doğrusunu biliyor olmalılar. lütfen eksi oy verirken, bir de msj butonuna basarak işin aslını, neye dayandırdıklarını, tayyibin cebini vs. yollasınlar. rica ederim)

edit: bilal sağlammış beyler. ahmet burak çürükmüş. başka naneleri de olduğu iddia ediliyor.
yukardaki iddia çürümüş olsa da, fikirler sabittir (yani sağlamdır). yalancı çoban hikayesini bilir misiniz?
(bkz: tamekse at sepete)
arabayla olumlu kaza yapmasi ortbas edilmis. çok gormeyin bir çuruk raporunu garibim gemicik sahibine.
ölümlü trafik kazasında iki tane kurumdan ayrı açıklamalar gelip ayyuka çıkmamıştı, bunda ise çıkmış.
(not: rtayyipe bir kurumdur)
ne bilalmişsin... ne okurmuşsun be çocuk.

tam gemici. gemide tipi var elemanda. çekince de iyi uçar bu...

bence asıl sebep katil psikolojisi. insan öldürmek kolay mı? değil.

edit: insan öldürdüğü söylenenle çürük olan aynı kişi: ahmet burak. bilal ise apayrı ve amerikansı bir mevzu. düzeltir, yarattığım karışıklık için özür dilemem.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar