bugün

aslı "bikini ile görülünce utanmayan, çamaşırla görününce utanan insan" şeklinde olan kişinin yapacağı eylemdir.
Tam bir dingillik ya. Ikiside ayni bok.
çamaşırın danteli varsa utanması gayet normal.

--spoiler--
-dantelliymiş oğlum
+of çok azdım
--spoiler-- *
bikiniyle gezip çamaşırla gezmemek çünki ayıp ozaman bikinide ayıp.

(bkz: Gerzeklik)
"sen bakarken soyunamıyorum" demeye benzer durum.

edit: anlatım.
birinde alışılmış psikoloji var.
sebebi yerine göre olmamasıdır. misal iç çamaşırla hiçbirimiz gidip denize giremeyiz ya bir şortla düğüne katılamayız. önemli bir iş toplantısında misal kot giyilmez. halbuki sürekli giyiyoruz bunları değil mi? işte yerinde giyinmek tabiri burdan geliyor. *
gerçekten de çok farklı bir sorundur bu. abi etekleylen bacağının görünmesine utanırsın da bikiniyleyken taa popona kadar görünürken neden utanmassın. utanmıyosun madem etekleyken de frikik ver , aç eteğini.
ikisinin de gösterdiği kısım çoğu zaman aynı olsa da bikini giymek plajda normal olarak algılandığı ve plaj kıyafeti kabul edildiği içindir yoksa plaj dışında bikiniyle de gezse çamaşırla da aynı şeydir.
her dantelli bikiniyi tadacak!
Tam bir iki yüzlülüktür.

Şimdi ben mahalleye şortla üstüm çıplak bir halde çıkabilirim. Niye utanayım ki? Edep yerim popom filan açık değil. Efendi gibi namuslu namuslu şortum altımda sonuçta.

Ama bikini, mayokini vs. Öyle mi?

Olduğu gibi bütün vucut hatları ortaya çıktıği halde utanmak nedir bilmiyorlar. Rahat rahat sere serpe güneşlenebiliyorlar.

Bu kadar rahat bu kadar geniş olabilen bir insan iç çamaşirdan neden utanır ki?
bikini su geçirmediği için olabilir mi?
Her şeyin bir yeri olduğunun göstergesidir.

Herkes aynı şekilde giyinmiş olsa dikkat çekmez ama bu şekilde dikkat çeker. Bu durum, komple takım elbiseli insanların bulunduğu bir yerde iş görüşmesine şort ve terlikle gitmek gibi.
güncel Önemli Başlıklar