bugün

Arsenal, Napoli ya da Leverkusen'den birinin eşleşmesini dilediğin takımdır bjk. Şimdi bunu dilerkrn hem bjk hem Türkiye puanı hem de gs nin yararına olduğunu açıklayan 3 nedenim var;

1-) Bjk oldu ki gruplara kaldı. Çok büyük bir ihtimalle sıfır çekecektir! Şansı varsa bir iki puan belki toplayabilir. Ama her türlü 4.olacağı gibi bayern barça r.madrid "liverpool" gibi takımlarca en az 5-6, büyük ihtimalle 8-9 gol yiyerek ülkemizi utanç içine sokacak ve bu ülke puanına pek katkısı olmayacaktır.

2-)ama uefa kupasına gittiği taktirde finale kalamayacak olsa da iyi işler yaparak hem kendisine hem de ülkemiz puanına katkısı olacaktır.

3-) Şimdi diyeceksiniz ki e galatasaray ne alaka? Tabi ki galatasaray tek başına şampiyonlar ligine giderse havuzun tümüne sahip olacaktır. Ki bu ülkemize avrupada en çok başarı yaşatan takım için gereklidir. Gs hariç hangi türk takımı üst üste iki sene Şampiyonlar Ligi gruplarından çıkmış amk?
8 yiyerek 0 puan çekecekse gitmesin ama ülke puanına katkıda bulunacak ise yolu açık olsun alsın puanları koçlarım benim.
kıskançlığın, bencilliğin ve mantıksızlığın tavana vurduğu düşüncedir. yahu o zaman fenerbahçe ve galatasaray hariç bütün takımlar avrupa maçı oynamasınlar hatta ligden çekilsinler? nasıl bir düşünce yapısı?

Takım şampiyonlar ligine katılır ve kasasına para girer böylece kalitesini yükseltir.ha bugün 10 yer yarın berabere kalır.bu sadece beşiktaşlıları ilgilendirir.

Tabi küçük beyinlerlerden büyük düşünmesini bekleyemeyiz. acıyorum halinize.
Gerek kalmayandır. Zaten arsenal havada karada koyacak. Ulan Allah'dan başka bir şey istesem olacakmış meğer. Sırf bjknin elenecek olması için en çok arsenali istemiştim.

Schalke atkısı, real, chelsea bayrağı açan bjklilere selam olsun!