bugün

10 senede bir şampiyon olan, rakipleri daha doğrusu takip ettiği iki kulüp 3. ve 4. yıldızı takmışken daha 2. yıldızda sürünen takımın ve taraftarının yapmış olduğu tinerciliktir.

başkanı da iyi tinercidir. bu ülkeye avrupa kupası gelmemiştir diyecek kadar. onu geçtim en büyük kulübüyüz diyecek kadar da çekmeyin şu tineri ya.

bir galatasaraylı olarak, beşiktaşı asla rakip olarak görmüyorum. yenmiş yenilmiş şeyimde olmaz. sizi yenmek bana gaz vermez, yenilmek de pek üzmez.

bakın galatasaray'a ve fenerbahçe'ye tüm küfürlü tezahüratları birbirinedir. Beşiktaşa kolay kolay özel beste yapmazlar.

her şeyde ama her şey de bu iki kulübün gerisinde kalıp, gereksiz yer edinme çabasına girmeyin. ulan 7 senedir sus pus oldunuz bir şampiyon oldunuz kazara kıçınız arşa değdi. sanırım tiner ucucu madde ondan.

son olarak galatasaray ve fenerbahçe rekabetinin olduğu bir yerde, siz bursasporla debelenmeye devam edin hemi canım.

edit : biz birbirimizi yenince başarılı saymıyoruz. galatasaray olarak çok şükür avrupada başarılarımız var. şampiyonlar liginde en kolay gruptayız diye göbek attıktan sonra grup sonuncusundan 6 yemiyoruz.
(bkz: he canım)

hayatını futbola adamamış birisinin bu sözleri sarf etmesi gayet doğaldır.

şimdi gündemde ne varsa onu araştırıp buraya yazmışsın ama o işler öyle değil. bileylen öyle gel hemi canım.

edit: bir de unutmadan siz beste yapmayı biliyor muydunuz?
Birbirini yenince başarılı oldum sanan renkli beyin tespiti. Biz de onu diyoruz zaten siz birbirinize layıksınız. Aynen devam.

Bu tiner bi harika dostum.
ks4-1fb... iyi günler..