bugün

26 yıllık beşiktaşlı yım. utanıyorum.

bu takıma en büyük kösteği bu sığır sürüsü oluyor.

oraya gidip adam gibi tezahürat yapma aksine git sahayı bas.

tff kim bilir kaç maç verir.

resmen şampiyonluğu verdiler.

tosic e tank reyiz dediniz. böyle adamı nasıl göndertmediniz. allah sizin de onun da belasını versin.

tosic maçı sattı taraftar şampiyonluğu.
Takımın orda yeniliyor.Önünde daha fırsat var,sahaya atlıyorsun,oyunu sabote ediyorsun.Maç boyunca yaptıkları tek tezahürat hepiniz orospu çocuğusunuz oldu.
türkiye deki tüm futbol kluplerinin diğer taraftarları gibi.
yine sığırlıklarını göstermektedirler.

takım kan ağlıyor forvetsizlikten. burak ilaç olucak. aşağılık sığır seni, burak gelse ne olucak??

her fener maçında kırmızı görüp takımı satan quaresma denen çingeneyi bağrınıza basarken burak ı istemezlik niye. adam ne yaptı? tecavüz mü taciz mi gasp mı vatan hainliği mi yaptı.

burak yılmaz adamdır net.

sizler ise adamcık bile değilsiniz.
bu ülkede beşiktaş taraftarı gibi sığır sürüsü varken gs ve fb çok fethullah gülen ile işbirliği yapar, şike yapar, usülsüzlük yapar. çok kupa kaldırır...

artık kameralar tribünlere dönünce kafamı eğiyorum başka tarafa görmke bile istemiyorum bu siyah beyaz sürüyü.. kadro kalitesinin düşüklüğünü görmeden şenol hoca ya saldırdılar utanmadan. renklilerin oyununa geldiler. hoca milli takımın başına geçmiş. yakında samet aybaba veya carvalhal türevi biri gelince görücem sizi.size her şey müstehak 8-0 lar 6-0 lar her şey... sahibi beş para etmeyen güzeller güzeli bir kız nasıl 2-3 serserinin avına düşmekten oyuncak olmaktan kurtulamayacaksa beşiktaş da böyle ve böyle olacak.. yazık acıyorum.. diye diye gönderdiniz şenol hocayı..