bugün

aaaappppppppuuuhahahahahahha. tiner damlayan başlık ve entry.
lan tff başkanı eski başkanınız geçen sene sizi şampiyon yaptı, bu sene de yapacak büyük olasılıkta, o yüzden yazarına ne içtin de bu başlığı açtın diye sorduğumuz konudur.
olum ne salak adamsiniz siz amk.

ithama bak, besiktas dusmanlari. Sanki otobusune rpg ile saldiricaz orospu cocuklarinin, kullandigi lafa bak amk.

Spor lan bu, sen yenilince ben seninle tassak gecicem ben yenilince de sen gececeksin amk. Ben galatasarayliyim, simdi oturup "vah besiktasim nasil 3 tane yedi 20 dkda" diye uzulmemi mi bekliyorsun aq.

Rekabet diyin iyi hos da dusmanlik ne alaka amk ? stadimiza geldiniz mac kazanip gittiniz, dusmanlik olsaydi yaptigimiz o staddan canli canli elinizi kolunuzu sallaya sallaya cikamazdiniz amk.

Milleti kin ve dusmanliga sevk ediyorsunuz serefsizler, yok fb dusmanlari yok bjk dusmanlari, dusman ne amina kodumun embesilleri tabi ki rakibimsin basarili olmani istemiyorum ama dusmanlikla rakiplik cok baska bir sey.

O yarrak kafalarinizi gidin tinere sokun kendinize gelin amk.
görsel
Beşiktaş kim amk niye düşman olalım. Bunlar iyice kendilerini birşey sandı ya la.
beşiktaşı adam yerine koymadıklarını söyleyip beşiktaş hakkında 300 e yakın entry girerler. kendi takımları maç kazanır fakat onların kendi takımları umrunda olmaz gider beşiktaş maçını izlerler gördükleri en küçük hakem hatasında hakemler beşiktaşı kolluyor gibi yavşakça bir cümle kurarlar.

tanım: artık sıkan bir durumdur. kabul edin kuyruk acınız biziz işte. 2 sene şampiyon olduk çıldırdınız be kardeşim. azcık da biz şampiyon olalım güzel kardeşlerim. biraz da siz acı çekin.

edit: neyse siz eksileyin eğer neden eksilediğini söylemek isteyen olursa mesaj atabilir.

edit. valla sözlükteki entryleri okuyorum ve gördüğüm kadarıyla en az 10-15 kadar yazarın işi gücü beşiktaş olmuş. her 5 dakikada bir beşiktaşı aşağılayacak entry ler giriyor. ben de acı çekiyor sandım yani. bu kadar enty yi neden girsin yoksa?
muhabir: beşiktaş hakkında bildikleriniz nelerdir?
siyahi oyuncu: türks?
muhabir:yes
siyahi oyuncu:galatasarayda mı oynuyor?
Acı çekmek şampiyon olmak?

Bu nedir amk! Gerçekten dünyanın ve türkiye de yaşayan fakirlikten ekmek makarna yiye yiye obez olan bu sikik halkın derdi acısı ve sevinci bu mu amk?

Acı çekiyoz ölüyoz kıskanıyoz ühühü bejiktaj jampiyon olmasın ühühhü...
Koyayım ne kadar beşiktaş düşmanı varsa.
görsel
Beşiktaş'ı futbolla yenemezler; onların işi ayak oyunları.