bugün

bir nesli kanser etmiştir.

kabuk kıranların lideri şanlı hiwatara kai, çin'in çorak topraklarından gelmiş yağız delikanlı kon rei varken, hep bu gerzekalı obur şampiyon olmuştur.şapkasına soktuğum apaçisi.

taktik zekası sıfırdır.sikişmiş danalar gibi ''dragooon'' diye bağırmak hariç bir numarası da yoktur.
''eieaah'' dragooon şimdi kasırga saldırısı'' siktir git gerizekalı seni.
sabah sabah yine aklıma geldi amk.

kai hiwatari'nin askerleriyiz.
Takao hic yakisikli degildi bi kere nasil basrolu ona vermisler anlamak mumkun degil. Ustu basi yirtik kopru altindan firlamis gelmis gibiydi la. Yesil sacli cocuk (hangisiyse ismini unuttum) daha cool ve ustaydi bence.
Tek gerçek cool adam kai' dir.
O beyaz corabi yok muydu onun bi de kro oldugum belli olmasin diye katlardi. Az kufretmedik o coraba takao efendi. Bil istedim yani.
Kendisi kardeşimdir. Laf edeni yakarım. Taş kesil ulan !!
Bir kai , rei , max varken takao kimmiş , sümsüğün tekiydi zaten.
biz de izledik de isim falan, kim kimdi nasıl hatırlıyorsunuz yahu sorusunu akla getiren girdidir.
büyük babasını sürekli çıldırtan yavşaklıktır. sonunda hep sopayı yerdi o ayrı.
https://www.youtube.com/watch?v=E2aUFPG4uiQ bu maç kaybedilmezdi kai.
sizsiniz lan yavşak, ipnelere bak.
Vardır.

Rai reisi küstürmüştü bi kere. ibnenin evladı. Beyaz kaplanın taşaklarını yesin.
çoğumuz izlerken kai'nin öne çıkıp ortalığın *mına koymasını beklediğimiz için şimdilerde akıllara takılmıştır. o zaman pek ayırt etmezdim ya la ben.
Bak yine aklıma geldi sümüklü takao. O kadar cool karakterler varken sen git takao yu baş karakter yap.
Her zaman derim. Liderliği kai hakediyordu. Hadi o olmadı o halde reyi ye verseydiniz yahu.
Asalet timsali KAi başrolü hak ediyordu kesinlikle.
sadece popülist ibnelerin içinde bulunacağı yavşaklıktır.

kınıyoruz.
katılıyorum ve büyük saygı duyuyorum.

rei reyize saygılar. (bkz: beyaz kaplan)