bugün

ne ahlaksız ama ne sevimlidir onlar..berber girer fön makinesini alır eline önce bi güzel fön çeker saçlara olmadı bi tomar jöle yapıştırır kafaya..berber kıl olur bişey de diyemez mahalle piçlerindendir çünkü o delikanlı..berberi talan ederken arada maç sonuçlarından,en son eve attığı kızlardan arada da türkiyenin magazinsel meselelerinden dem vurur bu müdavim tipi..abi akşam bi daha uğrayacam,kızla buluşcam da(pis bir sırıtmayla)anlarsın yaa der ve çıkıp gider(5 kuruş para atmayarak tabi)..berber arkasından öyle bir bakar ki offfffff....
her berberin bu tip parazitleri mevcuttur..muhtemelen kız arkadaşıyla buluşmaya gidecektir..jölesini sürdükten sonra pişkinliğini had safhaya ulaştırıp parfüm sıkmasıyla son bulan eylemler bütünündeki etken şahıstır..
kızılcık sopasıyla beline beline vurulası insanlardır.insanların iyi niyetlerinden faydalanırlar.bu işi kimi zaman berberlerden izin alarak da yaparlar.parasını ödemek isteyeni de tarafımca görülmüştür.bu insanlar o kadar da şerefsiz değildir
değdirilme bağımlılığına yakalanmış tiplerdir..

- osman abi ben levent' te ki berber hasan! a kadar gidiyorum.

- olm sen berber mustafa' nın müşterisisin. ne işin var ta levent' de?

- abi mustafa yaşlandı artık. iyi değdiremiyor. bu levent' de ki çocuk işin kompedanı olmuş. aralıksız değdiriyomuş be abi.

- hakkaten mi lan. dur şu çayımı içeyim beraber gidelim. ben de bayadır değdirtmediydim.
gizli eşcinseldirler.

(bkz: berber değdirmesi)

(bkz: sürekli olarak kola değdirten berber)