bugün

havaalanlarımız var benzine ne yapacağız derler şimdi bu ak çomarlar.
olmaz. gittikçe ucuzluyor. evet.
Geçirenler sağolsun.
Gayet normaldir. Paran yok araba senin neyine arkadaş? Sonra benzin öyle oldu böyle oldu. Evet.
15 lira bile olsa akp li trollerin ses çıkarmayacağı durumdur.

(bkz: ehonomi çoğ eyii)
lpg candır en olmadı dizel.
Çok acı gerçek. Benzin pompası alev alev yanıyor.
Keşke 10 lira olsa, at alır ata bineriz.
(bkz: fiyatı arttığı halde talebi artan ürünler)
millet rahatına düşkün olduğu sürece 10 tl olsa koymaz. yollar boş kalıyor mu? kalmıyor. herkes demek ki memnun. evet.
Bu ülke bunu hak ediyor. Bekleyin görün daha neler gelecek başımıza. demedi demeyin.
hep 50 liralık alanlar olarak bu konuda şikayet etmenizi esefle kınıyoruz. sinirden gülme geldi yine.
Aslında hemen hemen her Avrupa ülkesinde 5 lira civarında da fark alım gücünde ortaya çıkıyor. Onlar en az 2000 Euro civarında ortalama maaşlarla bu rakama katlanırken bizler 1500 lira gibi maaşla (450 euro) aynı parayı ödemek zorunda bırakılıyoruz.
Üretmeden tüketirsen 20'de olur 30'da hatta adamlar bugün türkiye'ye sizin tipinizi sevmedim satmıyorum dese hiçbir şey diyemeyiz en fazla rusyaya bizde size salatalık vermeyiz filan deriz. Yıl 2016 türkiye salatalıktan başka ne üretiyor?
ilk olarak 2011 yılında gerçekleşmiştir , daha sonra düşmüş son olarak 2017 yılında tekrar 5 tl olmuştur.
Antep'te yaşıyorum geçenlerde Urfa tarafına doğru gittim arabayla sanki ayarlamış gibi düşüşe geçti petrollerde.
4,85 ti Antep'te Nizip birecik 4,6-4,4 düşüyordu demek ki Şırnak'ta 2 TL felan bizi kekliyorlar gibime geliyor.
Hayırlı pompalar. Evet.
6 tl olsa bile koyunları etkilemez.
"Zam beni etkilemiyor ben her gün 10 tl lik alıyorum" diyen çomarlara sorun olmaz.
fark etmez ben her zaman 50 liralık alıyorum diyenler var.
nasıl olsa hep 50 liralık alıyom diyen çomarları etkilemeyecektir.
Bugün itibariyle olandır. Sokaklara çıkın herkes arabayla işe gider. Ee böyle bir ülkede benzin 10 tl bile olur. Tepki var mı? Var ama ancak içten. Hadi Kontak kapatın işe toplu taşımayla gidin araç kullanmayın desen hık mık ederler. O zaman hayırlı pompalar. Evet.
Hayaldi gerçek oldu.
Vergiyi çıkarsan 1.5 tl olur benzin.
Camelin 10 lira olması.