bugün

31 mart 2019 yerel seçim öncesi Benzin tanzim satış çadırları' nın kurulması şart oldu.

Not: nacizane önetim; muhteremin konuya el atarak tüm ülkede aynı anda benzin tanzim çadırı açılışı yapması % 80' den fazla oy garantisi sağlar ve tüm belediyeleri silme götürür.
halbuki chp hem bedava benzin dağıtıp hemde üzerine para bile verecekti .

dimi len sefil muhalefet .
benzinin 7 liradan çok halka dayandığını gösteren üzücü durum.
ulke gelişiyor ya 2023 u bekliyoruz .d
hep 50 liralık alıyorum kaç olduğu beni ilgilendirmez. ancak son zamanlarda kalitesi iyice düştü. eskiden 50 liraya 300 km giderdim. şimdi 80 km gidiyorum :(
benzini dış güşler dayıyor 7 e kardeşim oyunu görelim oyuna gelmeyelim ülkemizde her şey çok güzel dış güşlerin şaapması bunlar amaaaaa eeeeeeeyyy amarigaaaa eeeeeeyyyy isrrraaayyiiilll beeeniiiim miiilleeettiiiimm buu oyuuunnlaaraaa gelllmeeeeezzzz...
Yetmez 10 lira yapın. Nasilsa halk yine size oy verecek.
Benzinsiz yaşayabiliriz ama vatansız yaşayamayız.Koltuk sorunu aman pardon beka sorunu var.

Diye açıklama bekliyoruz sayın devlet bahçeli’den..
az bile..

seçimden sonra bombalar tek tek patlayacak inşaallah..
ülkemizin tüm ekonomik sektörlerine ağız burun dalmak, onları duvardan duvara vurmak, üzerine de işemektir.
Arabanızda yakıt olarak bor yakma zamanınızın geldiğini gösterir

(bkz: motoru kurutuyor hocam).
ulan ataist fedöcü vatan hainleri, ülkemizde benzin gayet ucuz. Bakın almanya'ya, benzinin litresi olmuş 1.3 euro. tl ye çevirin olsun 8 lira. Cık cık cık.(a haber den alıntıdır)
ülkede para var da dayanıyor kardeşim.

sen ne sandın?
Olacak o kadar. Yol yaptı.
yakında hortumun direkt vatandaşa dayanacağını öngörüleyen gelişmedir.