bugün

adamın ailesiyle tanışmaya gittiğinin farkında olmayan bayandır. adam daha nasıl anlatabilsin ki; soyunu sopunu.
bayandır.
sonrasında bir ayı gelir ve ikisini de öper.
ormana götürülmekten rahatsız olan bayan tepkisidir.
(bkz: okumadım)
(bkz: okumam)
bayanın hiç türk filmi izlemediğine işarettir.izlemiş olsaydı beni neden götürüyorsun diye sorusunu sormaz bana napacaksın sorusunu yöneltirdi.
devamında: kozalak toplamaktan başka bi şey yapmıyoruz iktidarsız mısın oğlum sen kuşmu ötmüyo niye geliyoruz ormana

Diye devam eder.
aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

öncelikle günümüz modern dünyasının bir realitesinden bahsetmek istiyorum: manitacılık. peki façalı ve darbeli yürek bu manitacılık nedir ne değildir dediğiniz duyar gibiyim. (not: gaipten sesler duyuldu). manitacılık dediğimiz, önceleri tutkunun baskın olduğu devamında ise memenin ve çeşitli erojen bölgelerin emiklenmesinin had safhada yer aldığı bir takım flörtöz ilişki sürecidir. elde var 18.

orman ise, binaların istila ettiği şehir yaşamından kaçarak kafayı pullamanın en müstesna çarelerinden biri olan, tabiri tecahül-ü arif ise yer yüzümüzün akciğerleri olan yeşil bir yerleşke, bakir bir havza. ormanda piknik yapılır, yürüyüş yapılır, çeşitli sporlar yapılır ve maalesef seks de edilir.

tüm bunları zabahın kör vaktiynen aynı potada erittiğimizde, manitası tarafından sürekli ormana götürülüp piknik yapmayan, yürüyüş yapmayan, spor yapmayan bir hanım kızın neden mütemadiyen yeşillik ve kuytularda dolaşıldığını merak etmesi, bu merakını da dillendirerek babayiğit bey partnerine soru olarak yöneltmesi bana makul gelebilir. tesisat.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayandır! millet ormanlık, yeşillik, kafa dağıtma diye ölür hanım kız, senin beyin her fırsatta götürüp gezdiriyor sen hala ıkk ediyorsun mıkkk ediyorsun. haa sadece sikizlemeye, sırtını ağaç gövdesine dayayıp seni kucağında hoplatmaya götürüyorsa bu da senin hatandandır gülüm, bilesin. bir günden bir güne de gelip "aşkitoaoaoa annemler köve gitti gel hadi" ya da "bey bey kömürlüğün anahtarını üttüm, hadi gel de karanlıkta ihihiihii" dedin mi? demedin. o halde napsın bu bey, ormana götürmesin de kent meydanında mı sikertsin seni? kendine çeki düzen ver hanım kız lütfen.