bugün

Ara ara belki de bulursun.
Allah başka dert vermesin bacım.
Allah başka sert vermesin hacım.
Allah başka dert vermesin bacım .
Buluyorsun da noluyor ? Heyecan kayboluyormus , sıkıliyorlarmis, eski gunlerdeki gibi olamiyormusuz, anlamiyormussun.
Geçen birini gerard butler diye sevdim namık çıktı.
Hala şoktayım.
Boşuna bir arayış.
Beni begenen boyle begensin diyen bakimsiz kadin veya erkektir ayni zamanda.
anandır o.
'Çıkmaz ayın son Perşembesi' sözcük öbeğinin dilimize yerleşmeSine sebep durumdur. Günün birinde biri böyle bir cümle kurmuş, arkadaşı da günlerce düşündükten sonra bu cevabı vermiştir.
yok oğlum öyle bir şey dediğim önerme. seni niye sen olsun diye sevsinler ki ?
Karşısındakini o olduğu için sevebilecek mi insanıdır. Çok beklentili insan söylemi. Daha da çok bekler. Evet.
(bkz: Esra Erol ile Evlen Benimle Başvuru)
tamam lan gel sevecemdir.
öncelikle insanları oldukları halleriyle kabullenmeyi ve sevmeyi öğrenmesi gereken kişinin beyanı.
kısacası her şey sende başlıyor.
şişko kız temennisi. az ye lan biraz.
bu zamanda zor olan durumdur.seni sen olduğun için seviyorum.ama kendin olmuyosun ki sen.
seveni arıyorum gören söylesin diyerek soner sarıkabadayı' ya selam çakan kişi söylemi. ( tanım yapmak için benim kadar sıkıntı çeken insan evladı sanmıyorum ki olsun )
bunu diyen kızların aradığı o "biri" zengin olmazsa olmaz. siz onu o olduğu için seveceksiniz ama o sizi siz olduğunuz için sevmeyebilir. sevmek zorunda değil. zengin olacaksınız, ya da en azından parlak bir geleceğiniz olacak ama onu o olduğu için seveceksiniz. onun bir özelliği olmak zorunda değil. çünkü o bir "pirenses". her şeyin en iyisini hak ediyor. neden? çünkü o bir kezban.
erkek için bu zamanda olması imkansız geliyor. maddiyat önde geliyor, ama haklılar. aşk karın doyurmuyor. maddiyat ile beraber kafalarda uyuşuyorsa ve iki kişide karakter sahibi bozalmayacak tiplerse aşk yaşanır o evde.
beni olduğum gibi sevecek biri bugün hayatta bu durumu kabullenecek o kadar az insan var ki en ufak bir şeyinden rahatsızlık duyuyorlar ki anlatamam.
nah bulursun.

ama ille de bulmak istiyorum diyorsan; onun, olmanı istediği kişi olman gerekir. gerçi sonra da sen çok değiştin aşaması var bunun karışık işler.
belki de sen hala sen olamadığın için birileri seni sen olduğun için sevmiyordur.
en çok istenen ama hiç karşılaşılamayan durumu istediğini dışarı vururken oluşturulmuş cümle.
güncel Önemli Başlıklar