bugün

Gelsin asılsın, verebileceği her türlü ümidi versin, sonra "ben seni arkadaş olarak görüyorum". Niye kuyruk sallıyorsun ulan o zaman?
Kalbinizi kirmamak icin oyle soyluyorlar. Bi seyiniz hosuna gitmemistir. Bu kadar basit. Unutmaya bakın.
imdb'de dram dalında 8 puan almış filmdir.
Insanda bir anligina sadece bir odun olma istedigi dogurur.
Daha kotusu size kanka, dude, bro, panpa denmesidir. O zaman da yaş odun olursunuz.
teklif edilen kızın sonrasında cevap verdiğinde şaşırmamanız gereken cümle.
Sorun şu ki, gerçekten öyle görüyorum. Tamam biliyorum kiz-erkek kanka olayı palavra. Ama bir iki sohpetten sonra birbirinizin guzel insanlar oldugunuzu farkettiginizde ve ara arada olsa vakit gecirerek arkadasliginizi taze tutmak istemenizin bedeli onu kaybetmek olmamalı herzamann! Hep bir taraf hoslanmak zorundaymis gibi!
" romantik ve cinsel açıdan benden bir şey bekleme " nin kibar söylenişidir. net.
(bkz: nikah masasına oturdun işte)
(bkz: sussana salak kiz agliyo su an)
Alınabilecek en kötü cevaplardan biri.

Allah düşmanıma vermesin kaynar sular dökülür. Lise ilk yıllarında başıma geldiydi abooov ne fena şey. Neyseki ufaktık bi kaç güne başkalarına yönelebiliyodu insan.
Seni sevmiyorum diyor işte.
Zor durumdur. Müthiş bir savunma sanatıdır. Neyseki başıma hiç gelmedi de bu yaştan sonra gelirse miki tuttum demektir.
Ne kadar gurur kırıcı bir cümle sen o kadar muhabbet et karşıdaki insanla cilveleş iş ciddiye bir aşama kaydedince sıyrılmak için en güzel bahane. Sonuçta tek taraflı olmuyor kimse kusura bakmasın bu yakınlaşma ve zaten insanın doğasında var kadın erkek ilişkisi mutlaka bir o yere sapıyor (dostluklar tabi kurulabilir ). O yüzden kimse masum değil. Bunu duyunca insan kala kalıyor en kötü aşağılanma duygusu ne diceni nasıl toparlanicani bilmiyor insan. Suçlu gibi oluyor.
https://www.izlesene.com/...ruyorum-sorunsali/7762742
Birini kendimizden uzaklaştırmak için kurduğumuz cümledir. Aslında aklımızda ya başkası vardır ya da karşıdaki kişi çok çirkindir eheh.
Şimdi bu durumu bir vecize ile açıklayacağım.

2 Yıl kadar önce hoşlandığım bir çocuk vardı, öğrendim ki o da benden hoşlanıyormuş. Biz birkaç gün çıktık. Gördüm ki biz bir çift olmaya hiç mi hiç uygun değiliz. Ayrılmak istedim. Bir süre hiç konuşmadık ama sonra ikimiz de şunun farkına vardık: biz kanka olarak çok daha mutlu olabiliriz. Ve şu an şakayla, espriyle takılıyoruz, her şey daha güzel. Eminim onun için de benim için olduğu kadar rahatlatıcıdır.
bir arkadaşına benzetiyor olabilir.
-Ben seni murtaza olarak görüyorum.
Aslında arkadaş olarak bile görmediği durumdur.
Kısacası 'hayatımdan s. ktir olup giderken kibar ol' demektir.
(bkz: friendzone)
Ama şöyle kenarda dur da bi bakarız. Ben biraz elalemin peşinde paspas olayım. Sonra baktım olmuyor nasılsa sen varsın.
Anı kurtarmaktır. Hiç bir zaman arkadaş olarak görmeyecektir. Eski sıcaklık sohbet olmayacaktır kısacası yalandır.
Genellikle kızların kullandığı cümledir.

(bkz: friendzone)
Derhal memesi sıkılıp kaçmasına sebep olunması gereken kadının kurduğu cümle.

Yoksa, yorar.
allah kimseleri bu cumleyi soyleyecek kadar aciz, bu cumleleri soyleyecek kadar ergen durumlarda birakmasin.
hele ki soyleyen essek kadar adamsa beraber ganyana gidelim abi, kupon yapalim, ikiliye para basalim mi diyeceksin. birlikte kahveye gidip 3. 5. 8 mi oynacaksin ne bok yiyeceksin.
adam olun lan. gotunuzun yemedigi durumlara kendinizi sokup sonrasinda kacmak icin gerizekaliligin en ince detaylarini sermeyin onumuze.
yil olmus 2016 hala sikik sikik bahanelerle is kotarcaz diye ugrasiyorsunuz.
sikeler oyle bahaneyi
''Ben seni arkadaşım olarak görüyorum. Ama her gün buluşalım, gezelim, geceleri sabaha kadar mesajlaşalım. Ama sen sadece benim dostumsun.'' Gördüğünüz zaman hızla uzaklaşmanız gereken insan tipidir. insan dediysek laf gelişi, odun menşeilidir.