bugün

entry'ler (12)

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

Sancak - Gözümden Düştüğün An

Platonik sevdiğim kişinin izlerini hatırlatan şarkıdır bağımlılık yapar.

https://www.youtube.com/watch?v=n7Qj6ISNi0E

şarkılarda geçen etkileyici sözler

Avenged Sevenfold - So Far Away

Hayatını kaybetmiş bateristleri için söylenen bir sözdü.
Zaman yanmış bir kitabın sayfalarını çevirene kadar seni unutmayacağız.

erkeklerin kaşar kız sevmesi

maleseef benimde içinde bulundugum durumdur. Cinsel yönden kaşar olmasada orospusal karaktere sahip bi kız bize ulaşılmaz gibi geliyor. Buda malesef bizim onun peşinde gitmemizi sağlıyor. Yani bi bakıma sevgi değil elde etme hissi.

platonik sevilenin sevildiğini görmezden gelmesi

sevdiğinizi söylediğiniz zamanlarda veya ima ettiğiniz zamanlarda "aa bak şunu yaptım" yada "gelicem şimdi" tepkisi alınan durum.

kızların tipsiz erkek görünce verdiği tepki

Bozuntuya vermemek için isim çıktı veya arkadaşım çağırıyor yada biyere gitmem lazım şeklinde bahaneler bulunur. Şayet yakışıklı birisiyle konusuyor olsa aynı bahanelerin sonuna sende gelsene eklenir.

türk atasözleri

(bkz: gibim hıyar diyene bir avuç tuzla koşmak)

aşık olunan kişi tarafından reddedilmek

aşka olan inancın yitirildiği andır. herşey boşaymış diye düşünüp günlerce sezen aksu dinlemek gerekir.

her kızın arkadaş olarak kalmak istediği erkek

Genel olarak tipsiz olduğu düşünülen ama tipsiz olduğunu söylediğinde "Yok canım ne erkekler var. Sen normalsin." tepkisi alan erkektir. Herşeyin farkındadır ama yalan duymak hoşuna giden erkektir.

depresyona sokan şarkılar

Su içerken alkol alır gibi olursun bu şarkıda.

(bkz: Sezen Aksu - Son Bakış)

defalarca pişman olunup yine de yapılan hareketler

suçsuz olunduğu halde ya beni severse diye platonik sevilene karşı anlayış göstermek alttan almak.

ben seni arkadaş olarak görüyorum

Anı kurtarmaktır. Hiç bir zaman arkadaş olarak görmeyecektir. Eski sıcaklık sohbet olmayacaktır kısacası yalandır.

dış görünüşe önem vermem diyen kız

Tabiki önem vermez ama belli bir sınıra kadar önem vermez.

(bkz: ben seni arkadaş olarak görüyorum)