bugün

(bkz: susar mısın gerizekalı kız ağlıyor şu an s s s)

Binbir tanesi vardır.
Kız olduğunu belli et tabi ki bu utanılacak bir şey değildir.
Lakin sizin baş vurduğunuz yollar çok yanlış be kuzularım..

Afedersiniz k*çınızı başınızı paylaşırsanız, dudaklarınızın fotosunu atarsanız, her cinsel içerikli başlıklara damlarsanız; eleştirilirsiniz.

Normal yazsanız tamam da bu şekilde yaparsanız, amacınızın ne olduğunu belli etmiş olursunuz.

Onu da şu an buraya ben yazmayayım istiyorsanız..
Malum oruçluyum..
bla bla hatun
bla bla kız
gibi nickler almak.
(bkz: mememi em) *
sozlukteki abazan toplulugun kizlarla ilgili acilan hemen hemen her basliga koydugu bakiniz. onlar erkek oldugunu belli edebilirler ama kizlar kiz oldugunu belli edemezler. hayir millet kiz ise kiz, erkek ise erkek sanane yani sa-na-ne ? ne yazicaksan yaz sonra defol git. hayret birsey arkadas.
sözlüğü flaş tv stüdyosu gibi kullanan tip yada bilgi içeren entry e o ne gofret mi diyen tip değilse hoş göreceğimiz kızların entry'leri için kullanılan bakınız.

yaptığım gözlemler sonucunda, kestanesekerim sözlükte barındırılması gereken bir tiptir ama 2brokegirls yada supermenin kuzeni supergirl kesinlikle dışlanmalıdır. evet.

yani aradaki ince çizgiyi iyi ayırt etmek gerek. sözlükte motor istemiyoruz. motorlar instagram'dan dışarı çıkmasın. motor mu dedim, pardon moron diyecektim.