bugün

tükenme psikolojisine karşı bir direnişin yazısı, bir istek, bir talep belki de.

hepinizi ayrı ayrı seviyorum kızlar. öncelikle böylesine entelektüel ötesi bir ortamda yazdığınız için kendinizle gurur duyun. aranızda benle daha önce tanışmış, üslubuma aşina olanlarınız var. diğerlerinize söylüyorum; bana ulaşın. güzel veya çirkin olmanız hiç bir şey ifade etmiyor gözümde. medeni cesaretinizle ilgili. "bugün herkes tanımadığı bir adamla kavga edip dayak yiyecek" tarzı bir ödev bu benim size verdiğim. illa bana atmanızı istemeyeceğim sizden. herkes nickini beğendiği, üslubunu beğendiği yazarlara tanışma amaçlı random bi mesaj atsın. kendinizi tanıtın.

büyük ihtimalle yüzde 80 iniz sivilceli, şişman manitalarsınız. asosyal kişilik bozukluğunuz borderline kişiliğinizle karışıyor. insanlara mesaj atın.

not: beni tanıyanlara söylüyorum. siz durun bebeklerim. sizle daha büyük işler yapacağız. çok tatlısınız.
Numaramı veriyorum. (bkz: 0900 bis sik tir git)
(bkz: bir adam vardı canı sıkılan)
olay güzel neticelendi. katılım yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. fakat not ortalamanız 57. büte kaldınız bebeklerim.