bugün

kişinin turkcell' e yazdığı yazılardır. bimcell e geçmeyi düşünüyorum hemen size özel paketi yolla.
sosyal medya paketini facebook ve twitter için telefonun kendi tarayacısında kullanmama rağmen neden 20 mb den düşürüyorsun. ulan daha öncede yaşadım bu sorunu, çözüme kavuşturmaktan aciz kaldın.
güzel hoş cayır cayır çekiyorsun ama cayır cayır da gibiyorsun. şu tarifelere bi el at bi aşağı çek artık.
benim vodafone ile düzenli bir ilişkim var. 2 yılı geçti artık götümü de vermeye başlıcam yakında. öyle böyle sikiyor beni. artık aklımı çelmek için mesaj atma vodafone a söylerim seni de siker.
en hızlı sikme yöntemi sizde olduğu için çok teşekkür ederim.
slm cnm nbr. qanqa bir elli tl atsana hmnaagh kız nmrası veririm.
milletin telefonu metroda çekerken, bilmem kaç çeker diye övündüğünüz markanızın metroda çekmeme durumuna ne demeli ? telefondan kaynaklanabilir diye bir de sallamasyon yapmaz mısınız ? ulan 2000 tl lik telefon metroda çekmeyecek de 3110 mu çekecek ? 70 tl fatura ödüyoruz. istanbul göbeğinde telefon çekmiyor, interneti ara ara kesiliyor, fatura bilgilerim zamanında mail olarak gelmiyor. böyle operatörün taa ...
Bazen yerli yersiz faturaya ek durumlar geçiren şirket. Çekim gücü hariç geçiriş gücü de oldukça fazladır. Evet.
la bari şu 5 liralık sosyal medya paketinin yanında verdiğin 20 mb yi kota bitirince hızını düşürerek sınırsız yap.
hiç kusura bakma tl ml yüklemem aramalara kapat umrumda değil.
(bkz: çok soktun çek)