bugün

Ben seni hep sevdim.Anasınıfındaki sümüklü hallerini de bilirim sivilceli ergenliklerini de. ilk aşktın sen.Gel de son ol gerizekalı.
Ah güzel kankam benim, sesin güzeldi aradığımda, inşallah sonuçlar açıklandığında da yüzünde güller açacak sesin böyle coşkulu gelecek. Çok seviyorum seni be, keşke gelsen ankaraya benim yanıma, ah neler yaparız senle bi bilsen, biliyosun aslında. Bi yanım son anda karar değiştirip gelecek diyo, bi yanım da nah sana diyo ama, ah canım kankacım niye bu kadar seviyorum seni.
haklısın lan dibine kadar, bir cacık olmaz bizden.
Ben bu yazıyı sana yazdım, al sende dursun. Bir şiirimiz olmadı bari bir yazımız olsun...
Haydindi hoplada gel şalvarı topla da gel cebini yoklada gel,
Benden önce uzandın o sessiz yere. .
Bu yazıyı sana yazdım hava, keşke hep böyle saf ve temiz olabilsen ne yapalım bilemedim ki seninle olabilmemiz için.
sanki her şey ayrilmamiz üzerine kururlu. doğa bizi istemiyor biz direniyor gibiyiz.
ben kendimdem cok bunaldim. hatalarimdan sıkıntılarımdan cok bunaldim. donum noktam gerçekten. kaderimi belirleyeceğim. konusacak kimsek yok, oturup seni anlatınca benden sikilmayacak kimsem yok. sen olmasan daha da yalnız kalicam.. cok zor olacak. ama sana bunlari nasil yapabilirim artik... benimle hayatin sorunlu, yarin ne cikacak acaba durumu. bensiz hayatın daha iyi olacak biliyorum, belki de iyi ki ayrılmışim diceksin. daha hayatimin dönüm noktasi bu gece diyip ardina uyuyan bir benim ben. henuz kendime yararim dokunmazken....
ben bir kez susarsam, son olur.
bil istedim.
Bugun senin icin elimden gelen her seyi yapmiyorsam dun tum varligim ile cabaladigim icindir.
Bana kismet degildizinde yatmak,
Dizine yatip da yuzune bakmak.
yaptığın hatalar mı seni sen yapan
yazdığım satırlar mi beni sana bağlayan
kan mı damarlarımda akan
yoksa alkol mü sesini duyunca kaynayan

seversin elbet başkasını yine
arar senin de gözlerin onu
unutursun beni benim seni unuttuğum gibi
hayal gücüne sokayım orospu.
10 yıldır bu sözlükteyim. henüz bu başlıkta bana yazılmış tek bir kelime yok. depresyona mı girsem lan yoksa:)
insanlarin bakislarindan bile rahatsiz oluyorum sayende.
sesini diyorum;
en çok ben duymalıyım.
hatta bir tek ben.
bilirsin kıskanırım seni ben.
gökyüzünden;
yeryüzünden, her şeyden...
Elindem geleni yaptıktan sonra, sıra ayağımdan geleni yapmakta: Gitmek gibi mesela...
Bekliyorum aynı yerde, aynı kravatla...
ne yapsa seveceğim.
yok böyle bir çaresizlik...
sevgililer gününde görüşmek dileğiyle : http://mbsadam.tumblr.com/post/77531128444
Çünkü benim sevgim seni bir çıkmaza sokardı ve sen özgürce dolaşmayı severdin..
Bir kez gül öyle git.
Umarım bir an bile mutlu olamazsın, bu beni çok mutlu ederdi. Yalnızlığında boğul.
Dün gece hiç tanımadığım birine
Sırf sana benziyor diye usulca sokulup allah belanı versin dedim
ardından bir kaç küfür daha işte.

dayak diyecektim az kalsın amk, nasıl arkama bakmadan kaçtığımı hatırlamıyorum, elemanın bakışından sonra.

yokluğun bile zarar.
uyanınca beni uyandır.
tam 73 gün oldu bugün. giderken unuttuğun eşyalarını da ben aldım. başta yakmayı düşündüm ama sonra kıyamadım. o unuttuğun t-shirtü hala yıkamadım. çıkarıp kokluyorum. her gün biraz daha azalıyor kokun ama olsun.

evet seni unuttum. sevişmelerimizi, bir bardak soğuk suyu üstüme döküp sonra da, hasta olursun soyun demeni bile unuttum.

gelme artık geri.