bugün

şarkılar seni anlatıyor...
gereksiz romantizm yapmiycam nalan beni taniyosun az cok, ama bi cumartesi sabahi ben hala uyuyoken kara kas gozlerin elmas sarkisi esliginde oynarken hadi galk hadi galk diyerek beni durtup benden azar yeme ihtimalin var. neden olmasin. hayat. hatta belki de tam bu saatlerde.
görsel
seni değilde,seninle geçen günleri özledim.yoksa seni hiç özlemedim,kaşarın tekiydin benden önce,şimdi de öyle olmussun.
Bokumu ye bokumu.
Seni ben bugün daha çok özledim... Keşke şimdi yanımda olsaydın beni öpücüklerinle uyandırsaydın,huzurum seni çok seviyorum bazen sana çok kırılsam da ..
görsel
Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandim.
Belli ki uyurken de sevmisim seni...
Umudum tükendi yanımda ama en uzağımdasın.
do you what you want to do.
Nobody is preventing you from doing what you want, no not even me.
Allah senin belanı versinn bana gelsin sana gelsin..Aslında sövmek geliyor içimden ama beddua bi nebze daha iyidir lan.
Ha sen mi ? Sen bok ye.
Seviyorum seni.
Seni seviyorum.
Şok oldum sana yaptıklarını duyunca.
Allah onları bildiği gibi yapsın.
Sana hayranım.
Sana kendimi bırakmak istiyorum.
Ama hayal kırıklığına uğrama ihtimali bir ihtimal.
En güzel şiirimsin.
Yaşamımda ol!
filmlerdeki aşklar filmlerde, anlıyorsun değil mi? film onlar yani. bi senaristi var, yönetmeni var, kurgusu var, oyuncular önlerindeki kağıtta ne yazıyorsa onu oynuyor. neyse.
gel de bir üçlü atak.
bizim sokağa da renkli ve gürültülü arabalar geliyor bu günlerde. yüksek sesle ve asla tutmayacakları sözler veriyorlar yarınlar için. gürültülü şarkılar eşlik ediyor cömertçe savurdukları hayal cümlelerine. çok küçük bir bedelle umut satıyorlar bizim sokaklarda. biliyorum, epeydir gelmediğimden şikayet ediyorsun. sıradaki şarkıyı seç ödeşelim. sıradakini ve sonrakini ve daha sonrakini seç. söylediğim ve dinlediğim tüm şarkıları sana vereyim, ödeşelim olmaz mı? hem, gelmek istedim. istersen arkadaşlara sor... o duvar var ya, ondan geçemedim sana gelmek için. yalan söylemiyorum bak o duvar var ya! taa cennetten örmeye başlamışlar ve sizin mahalleye kadar uzayıp gelmiş..
Kilometrelerce mesafelere ragmen kokusunu sarilisini sevgisini hissettigim hayatim her seyim iyi ki tanidim seni iyi ki girdin hayatima ve insallah hic cikmazsinn. Seni coook seviyorum
Gel desen bu aksam icelim bırakalım kendimizi Alkolün ruhuna gece yağan yağmurun altında ıslanalım sonra gidelim bilmediğimiz bir Şehre orada susalım.
Hayatımda fazla yer kaplamaya başladın ve bazen kendimle kavga ediyorum, kendi içimde bana kötü hissettiriyorsun. Bu sondu. Elveda.
ne yani, papatyada son bir yaprak daha kalsa, beni sevecek miydin?
geleceğin yok ama özlüyorum işte.
Bi kaç saat önce telefonda konuştuk senle. demin dişçideyken aklımdaydın zaten. Gece uyurkende aklımdaydın. Seni düşünmediğim bir an bile yokken neden hala hiçbir şey olmamış gibi telefonda iş falan konuşuyoruz? Bir kaç saat sonra tv da görücem seni bi beş bin daha artıcak sana aşık küçük kızlar. Görmezden geldiğimiz her anımız iyice uzaklaşacak bizden. Kıskanmazdım seni eğer bana ait olabileceğine dair en ufak bir kanıtım olsaydı. Gurur bu ya bende hiçbir şey hissetmiyorumuşum gibi davranmaya devam edeceğim. Sen benden uzaklaşırken pişman olucam senden yıllar sonra. Ama olsun hayat bu aşık olduğumuzdan çok pişman olup duruyoruz.
yine seni düşünüyorum. ne zaman düşünmedim ki. otururum denizin karşısına; biraz mavi biraz sen. hafif bir esinti gelir; biraz beyaz biraz sen. güneş gösterir kendini; biraz kırmızı biraz sen. sol tarafta ağaçlar var kocaman yapraklı, çiçekler var yeni filizlenmeye başlamış. biraz yeşil biraz sen. hava kararır ağırdan. biraz siyah biraz ben. renkler hayatın bir parçasıdır, koparamazsın. işte sen de benim hayatımın rengiydin. gittiğinden beri renkler anlamını yitirdi benim için. tek renk var artık, o da siyah. sadece karanlık sadece ben..

15-mart izmir.
yaklaş yanıma gel. buluruz yolunu...
Gel öyle bi apansız ellerim yansın ellerinden.
güncel Önemli Başlıklar