bugün

Benden ırak cehenneme direk ol.
Ben dokunamıyorum bari yazdıklarım dokunsun...
görsel
seni çok seviyorum. çok seviyorum. bu defa olsun nolur.
keske okuduğunu baska anlamlar yüklemeden anlasaydi o zaman destanlar yazardim buraya. bazen susmak lazim.
Sevilme duygusunu tatmak istemiştim sende. Lakin öyle olmadı. Bütün sevgimi alıp gittin.
Yanımda olsan da uyusak.
Sema seni seviyom ama diyemiyom sana amk.
Bir de bu kızlarda şey vardır.
Sevdigini itiraf edersin eğer olumsuz ise sana birden düsman gibi bakarlar, kötü bir sey mi eyledik!
Aşk bu amk aşk en güzel şey.
Ben senin dünyayı güzellik kurtaracak sözünü duyduğunda ayna karşısına geçmene üzülürüm.
Hayatında ikinci bir sefer olmayacak bunu denemek için. Aklının seni götürdüğü yere git.
Seni göremediğim günler içim donuyor. Uzaktan uzağa seni izlerken ise zamanın nasıl geçtiği aklımdan uçup gidiyor. Seni seviyorum ve bir gün elini ben tutacağım. Benim ciğerlerimi ısıtacak nefesin ve benim kalbimi kavuran o gülüşünü ilk ben göreceğim bir gün...
Şimdi okuma. Yat sabah okursun. Uykunu alamayınca keyfin yerinde olmuyor. Benim yüzümden uykusuz kalma nolur. Kib by
imam hatipler bence de kapatılmalı.
Beyin tasarrufuna bi son ver.
Kestanr şekeri gönderir insan ayıp be!
Get over yourself.
Gitmemi bu kadar istemeseydin keşke.
eğer bunu okuyorsan seni hala seviyorum lanet olası.
balım sistem programlama ödevi kazik, resmen adamın kaba etinden kan alır cinsten, ayvayı yedik, geçmiş olsun . öptüm kib aeo bb.
Kendine karşı bir kez dürüst olan kişi, sonsuza dek öyle devam eder. Kendi sırrının farkına varan kişi ise onu herkes için açığa çıkarmış olur.
Anlatmak isterdim, fakat hiçbir kelime benim ne seni nede kendimi anlatabileceğim kadar temiz değil.
Stalklama seviyem sayende Tanrı katına kadar yükseldi nalet gadın.
Aklımın iplerini saldım.
Kim okuyor? O kim aq?
hukmet bana.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar