bugün

Ne Kadar Seversen Sev, Asla Belli Etme Sevgini. Çünkü Sevdiğin Kişi, Sevildiği Kadar Üzecektir Seni...
hayatını yazıp, rezil edeceğim seni. intikamımı alacağım. ha-ha!*** ** * * * * * * * * * * *
birini sevdiğin zaman manyak gibi gösteriyorsun sevgini. adam ol, tut kendini azcık; kaç kere hatırlatacağım bunu sana bilmem ki?...
bu kadar umutlanacak bir şey yok ortada. hatta hiçbir şey yok. onun facebook fotoğrafından başka avunacak bir şeyin de yok. yazık sana.
kalbin ağrıyor artık, alalede ve ecel kokusuna karışan bir istikrar yakalayarak ilerleyen..

dün gece rüya görüyorum; rüya da bile olayları irdeliyor, mantıksal kurguda bir hata yakalamaya çalışıyorum. vay babanın kemüğüne!

saçlarına ak düşenlerin kervanına duhul eylemiş, heybesinde yarım bıraktığı kaçamak bakışları ile, boynu eğik, kamburu çıkmış, çirkin ve yamalı elbisesi ile seyyah'a bağlamış halim vardı dün gece.

kalbin ağrıyor artık, yeter.
küsme kendine

Bırakıp gitmek istersin ya bazen. Herşeyi, herkesi canını sıkan ne varsa, her birini... yalnızlaşmak, paslanmak, çürüyünce de ölmek istersin ya hani. Kimseye anlatamazsın kendini hatta kimi zaman anlatmak dahi istemezsin. Anlayamaz zaten nefes alabilenler seni. Nefes bile alamıyorsundur çünkü. Sen kıvranırken bazıları anlayamaz aldığı nefesin değerini. Kaybetmek lazımdır ya farkına varabilmek için bir çok şeyi. Amacın kalmamıştır ya hani bazen... neden hep aynısı olur dersin, beynini kemire kemire eritirsin. Birçok kirliliği daha açık görür, nefret kusarsın; fakat fark edilmezsin..

Zaman gelir gücünün kalmadığını artık yaşlandığını hissedersin gencecik görüntüne rağmen. Sonra birşeyler olur safi mutluluklar yaşarsın gülümser tebessüm edersin fakat o da geçicidir ne yazık ki fark edemezsin. Bakarsın tekrar başa dönmüşsün. Bir filmi defalarca izlemiş gibi hissedersin. Hatta senaryoyu birebir yaşadığını. Bu bir şarkı sözü değildir lakin, kendine uyarlayasın. Bu birebir acıdır, karanlıktır, sinirdir ve bazen gecenin yarısında sessizce akıtılan gözyaşlarıdır. Kendini anlıyorsundur duygularının oluşturduğu surat ifadesiyle bakıyorsundur karşındaki gözlere, umursanılmadığını hissediyor ve kahroluyorsundur.

Acıdır, damarlarında gezen zehir kadar can yakıcıdır. iğrenç gelir yine herşey. Bıkarsın, usanırsın daha nicelerini yaşarsın. Karamsar olduğunu düşünüp kendinle de savaşmaya başlarsın zamanı gelince. Ve bir bakarsın ki artık sen bile iyi bir dost değilsindir kendine. Bu, yıkımın üzerine inşa edilen acı parçalarının patlamasını yaşamaktır. Kaldırmak neredeyse imkansızdır. Olasılıksızlığa inanmaya başlarsın bunun devam etmesi tehlikelidir çünkü yeri gelir iki adımı atacak kadar güvenin kalmaz bünyene. Uykuların kaçar, şansın yaver giderse belki bir kenarda sızar belinin tutulmasını umursamadan uyursun. Yine bir olumsuzluk vardır. Çünkü gördüğün kabusla uyanır ıslatılırcasına terler, bunların üstüne küfreder ve uykusuz kalırsın. Bu döngü böyledir. Böyle devam etmesi de beraberinde getirdiği kaçınılmaz gerçeğidir. Hani derler ya bazen görmezden gelmeli. Alamadığın nefesi görmezden gelirsen belki yaşamayabilirsin bunları, fakat toz pembenin de sonsuz olmadığını çok daha ağır bir felaketle anlarsın.

Noktandan önceki kelimeyi, büyük olasılıkla yüklemi bulamaz ve yarım kalırsın. Tıpkı duyguların gibi, tıpkı oyuncağı kırılan çocuğuna yenisini alacak kadar parası olmayan bir baba gibi. Tıpkı hayat gibi, tıpkı zorluklar dolu bilinmezlere gebe döngü gibi...
kendime yazdığım yazıdır.
(bkz: #10121875)
gezegen olduğunu keşfettin aferin. şimdi donat bakalım en güzelinden kendini. ve bekle "kendinin farkında" olan diğer gezegeni. senden başka kaç kişi var ki bulduğunda bilecek kıymetini. ya duygularımın akıbeti... işte o korkutuyor beni.
Evet, yarın senin yılbaşın. Daha geçen sene hicri yılbaşı ne demek bilmezken bugün senin yılbaşın olmuş.
Ne çok şey değişti hayatında öyle değil mi? Geçen sene bu zamanlar ne kadar da mutluydun.. Şimdiyse umutsuzlukla pençeleşiyorsun. Mükemmel değil mi! başkalarına verdiğin aklı biraz kendin için kullansana. kendinle bu kadar çelişme artık istersen..
olmadı answer, fena tongaya bastın. neyse aklında soru işaret kalmadı. bence yarın başka türlü olabilir. mesela, 2 aydır "olsa ne iyi olurdu" dediğin kişiye daha bir adapte olabilirsin he, ne dersin?

he bide mal mısın olm face profilinde sözlük adresin bile duruyor. hey allahım..!!
çok sık hatırlardım, hatırladıkça onun yanında kendim olamadığım için kendime kızardım, sonra anladım ki tam da kendimmişim, ben buymuşum, bu kadarmışım.
geriye sadece yarım yarım sevgiler,
yüzüme inceden uzun uzun çizgiler..
ders çalışmalıyım, çalışmalıyım. ama gecenin bu saatinden sonnrada hiç mi içinden gelmez insanın ders çalışmak.gidiyorum şimdi dersimin başına.
her şeyi olduğu gibi bunu da başaracaksın.
çok içiyorum bu aralar,birinin bana dur demesi lazım.amaan siktir et şerefe....
az sigara iç az, kanser olacaksın yoksa.
güvenme dedim elini değil parmak uçlarını sıkarak tokalaşan adama, güvenme!
gerizekalı ben*
senden adam olmaz!... akıllanmazsın kızım sen! üstüne üstüne gideceksin di mi illa... neden? çünkü istediğin olmuyor... istediğin olmayınca ne oluyor? deliriyorsun!... yetinmeyi ve beklemeyi öğreneceksin... sevmeyi öğreneceksin...
ama ne zaman?...
tecrübeler bile fayda etmiyor sana...
ne manyak bir şeysin sen arkadaşım ya!...
pouufff!...
al işte al kırdın. ağzına ediyim ya 1 yıldır spor yapıyorsun ikinci defa böyle sakatlık yaşıyorsun. nedir bu çektiğin. için için korkuyosun he neden sadece belinin sol kısmı ağrıyor diye. umarım bu sadece sikindirik bir kas zedelenmesidir. hadi bakalım okulun doktoruna gittin kas zedelenmesi gibi gözüküyor dedi için rahatladı biraz. şu verdiği ilaçları bir kullanda belki geçer. geçicek gibi de durmuyor ama sanırım gene spora ara vermek durumunda kalacaksın. ulan tam toparlandın derken illa bir bokluk çıkıyor.

ya hastalanırsın, ya sakatlanırsın ya sınav haftası olur. işaret mi bu kardeşim ilahi güçler spor yapma mı diyor anlamıyorum ki? tam formumu topladım derken şu hale bakın!!
bugün yine çok güzel,ukala ve sarhoşsun.
seni aptal(!) bu kadar iyi niyetli neden düşünüyorsun ki!
hala yaşadıklarından ders çıkaramadın ya ben ona yanıyorum.ailenden başka kimseye güvenmeyeceksin,hiç kimsenin sözüne,gülüşüne,bakışına inanmayacaksın.alem sahte!
değer mi ya değer mi? şu zamana kadar başkası için yaptıklarından ki sen hiç kar amaçlı yapmadın ne var elinde allah aşkına söyle bana
neymiş efendim bundan sonra kimseye güvenme,iyi tanı insanları,seni güleç yüzlü sıcakkanlı görüyorlar hemen tepene çıkıyorlar.
ulan siz kendinizi bi b.k zannediyorsunuz ama harbiden bi b.ksunuz!
senin en derin çırpınışlarına "bana laf cambazlığı yapma " diye karşılık veren adamdan ne sevgili olur, ne koca, ne de baba..
Eğer birgün kendine de yazabilecek birşey bulursan, evet evet tam bu vakitte, sözlük hafifte meşrefliyken aklından ne geçiyorsa onu yaz, eleştir alayını, kes cezasını.
Hayat sana güzel.
yediğim çikolatalar,içtiğim kolalardı bu hastalıkların sebebi güya...
aburcuburlar beni her zaman hasta yapardı sözde,yasaktı bana
akşamları babayla beklenen çikolataları göremeyen adamım ben
elalemin eskilerini giyen fukara bi adam...
bayramları "bana neden harçlık vermediler lan" diye hala içimden söylenen bi adamım ben
arabada hep arka koltukta,sınıfta hep ön sırada oturan adamım ben
sohbetlerde hep ikinci el uzatılan insanım ben...
selam verdiğimde selam almayan,sessizlikle arkadaş olan bi adamım ben
kaldırdığım parmaklarda bile en son söz alan bi adamım ben
"bu memleketin çöpcüye de,simitçiye de ihtiyacı var" denen bi adamım ben
"merak etme bu aşk değil...heves sadece unutacaksın" diyerek duyguları yasaklanan adamım ben
yemeklere "sen de yer miydin" diye davet edilen bi adamım ben.

işte böyle bi adamım ben...