bugün

Hiç de bilmediğin bir şeye karışıp kendinden gram emin değilken "açılın ben uzmanım" edalarıyla müdahale ederek işi bitirmelerine hayranım.
Geçmişe dönüp bakma hiçbir zaman. Sevdiğini düşündüğün kimseyi sevemedin gerçek aşk içindeydi bu bitti artık yok sevmeyeceksin eskisi gibi. Insanların hayatlarina karışma iyi olmaları cabalama hiçbirinin aynı şeyi senin için yaptığı yok olmayacak da. Biraz kendini düşün kendin için yap her ne yapacaksan her zaman ben diye düşün. Üzülme artik daha ne kadar üzüleceksin titre ve kendine gel. Insanlarin hakkinda iyi kötü yorum yapma bu kötü huyundan vazgeç
seni seviyorum ben.
imkansızların peşinden koştuğun sürece sonu gelmeyecek, bu yağmurun altında en yakın gerÇekliğe sığın. Beklentiler sadece üzer.
insanlar çok acımasız dimi, uzaktakilerin tırmalamaya çalışması çok acıtmıyor da böyle yakınından bir laf yetiyor gibi.
hani onlar kendi doğrularını kendi tavsiyelerini fütursuzca veriyorlar da kendilerini tatmin ediyorlar sadece. mutsuz olduğum için bana mı öyle geliyor yoksa..

bir şeyin olmadığını, olmayacağını kabullenmek gerçekten zor. hele ki çok istiyorsan. hani durum böyleyken istiyorsun ki insanlar yorumlarını kendilerine saklasın. istiyorsun ki senin mutsuzluğuna bakıp kendilerine "iyi ki böyle şeylerim yok.." demesinler. senden dolaylı öğrenmesinler, seni öylece bıraksınlar istiyorsun yani.

bodoslama dalıp seni darmaduman etmesinler istiyorsun. bi sussunlar artık amına koyum diyorsun. bağırıyorsun da içinde kalıyor sade.

-zaten olmazdı. bak sen de kabul etmişsin. belliydi zaten olmayacağı. aferim sana.

teşekkür ederim. müthiş yorum. muazzam ego sağlaması. a bu arada kalbimin sağ kenarını sikmeyi unutmuşsunuz. orayı da bi ara hallederseniz. takım bozulmasın. kırmışken devamını getirin. ah ne demek rica ederim....

öyle güzel, öyle sakin ezip geçiyor en sevdikleriniz bile. ses çıkaramıyorsunuz. bişi diyecek olsanız, duygu sömürüsü atağıyla geri adım attırılıyorsunuz. bi siz yapamıyorsunuz amınom şu duygu sömürüsünü zaten. bi sizin aklınız ermiyor. keşke erse.

ilk golü yemenin şaşkınlığındayken hop bir ikincisi geliyor.

-sen iyice asileştin. hayır. olmayacak. ne sanıyorsun kendini böyle sağda solda hayvan sevince über hayvansever mi oldun, etrafa çok iyi bir insan imajı mı çizdiğini sanıyorsun...

böyle kalıyorsun dimi. yedi kat elden de benzer sözler duymuştun. yutkunamamıştın. şimdi de en yakınından geliyor. e ne yapam ben şimdi ya. ne diyim kendime. 22 yaşımda kişilik sorgulaması yapıyorum kendime. dikkat çekmeye çalışan, dışarıya karşı imaj satmaya çalışan, marjinal görünmeye çalışan içi boş bir ego mu olduğumu mu sorayım kendime? öyle miyim?

öf yeter be.
Yatsana koduğum. Sabah kalkamayacaksın.
Akademik kariyer bi halta yaramıyor neden yapıyorsun can?
allah aşkına kalkta şu bavulunu topla. Ortalık dap dağınık, uykun da geldi zaten. Topla da yat. Sabahta erken kalkcan zaten yapma şu manasız işkenceyi kendine.
Sen ne salak adamsın anlamadım ki ben. Başını derde sokmak için hiç fırsat kaçırmıyorsun. Üstelik bu sefer sevdiğin adamında başını derde sokacaksın. Kabul et sen uğuru seviyorsun. Bırak herşeyi al onu siktir ol git.
sevmiyorsan artık konuşma. bırak nazik insan modelini, daha çok üzeceksin karşındakini.
you wanna live fancy ?
live in a big mansion ?
you betta work bitch.
kızıyorum kendime...
yitip giden duygularını tekrar deştiğim için,
seni herdefasında tekrar tekrar kırdığım için,
beni unutmana anılarımızı silmene izin vermediğim için,
hayatına emrivaki yaparak girdiğim için,
zorla kendime aşık ettiğim için,
ilişkimizde bütün fedakarlıkları ben yaptığım için,
hadi bunların hepsini geç ikinci kadın olmanı kabul ettiğim için...
böle olmamalıydı...
saç sakal birbirine karıştı eskisi kadar kendine bakmaz oldun, suriyeli göçmenlere benzedin saçı sakalı kes ve hayatının aşkını bul. aşk hayatın diye bir şey olmadığı için kendini yalnız ve depresyonlu hissediyorsun. kendine çeki düzen vermenin zamanı gelmedi mi?
bok ye. Hakettin bu lafı.
seninle gurur duyuyorum.
https://fbcdn-sphotos-a-a...ef5f77865838bd732060bafc2
bildiğin yol yol değil dön çabuk.
(bkz: kayboldum)
bir ben var benden içre, o ben'in ta amına koyayım!!!
Ana gibi yar olmaz hell fire, o senin baş tacın.
Ne ara bu kadar Takıntılı oldun.
beni almayan 2u şoförü ben senin amk.
Kendi kendime mektup. Durumun çok vahim. Üniversite de makine bölümündesin. Bir kız var. Çok zayıf ama bence güzel. Ben ona yakınlaşmayı düşünür iken arkadaşım;

kendimi sikerim o kızı sikmem. 3. bacağı vardır o kızın aq. dedi. Yakın olmaya korkuyorum. Arkadaş çevremizde ortak. Kesinlikle bilir öyle bir şey olursa. Birde bu arkadaş grubu diyorum ya. Gerçekten iğrenç bir ortam. Doğruluk cesaretlik oyunu varmış kutudan. Onu oynuyorduk. 2 saat önce tanıştığım bir kıza kart çektim. Ne tür sütyen hoşlandığını sordum. Soramadım başta da. Sonra sadece okudum. Kız şükür ki terslemedi. Kız erkek öpüştürdük. Ben çekiniyorum ama o bulduğum ortama alışık değilim. Kopmak istiyorum ama şuan bu entryi bile piç bir erkek arkadaşımın evinde yazıyorum. Bütün gece benim telefondan başkasının telefondan kız numarası alıp konuşmaya çalıştı. Haa tipsiz değil. Hiç değil yakışıklı. Ama 1 kız yetmiyor. 3 kız yetmiyor. Bazen diyorum Allaha. Neden ben bir tane kız elde edemez iken bazı insanları böyle yarattın? Benim günahım ne? Daha 18 yaşındayım ama saçlarım döküldü. Bayağı bir açık var anlımda, boyum 1.70 esmer çirkin bir şeyim. hee duygusalımdır. Güzel yazılar kompozisyonlar yazıyorum. Ama kızlar ona bakmıyor ki. Tipe bakıyorlar.

Birde şey var. Hilal var ya dostun. Daha 1 hafta oldu konuşmaya başlayalı, telefonu yeni aldın tabi. Ama 2 tartışma oldu. Iyiki büyümedi diyorum bazen. Genellikle beni üzen konuşmamak oluyor. Bugün 20de maske yapacağım sonra görüşürüz dedi. Bitince niye yazmadı diye triplere girdim. Son görülme 24tü uyudu derken. Az önce baktım Çevrimiçi idi. Yazmam diyordum ama yazdım. Ne yapıyordun bea dedim hiç yatacağım şimdi dedi. Iyi geceler dedim bana iyi geceler yarın dersim var yazdı. Bu da Yarın mesajlaşmayacağız demek. Üzülüyorum.
uyu artık.
boyle iyi gidiyo, aynen devam.
hayatımda hiçbir amacımın, hayalimin olmaması bana neden bu kadar basit geliyor, sayın ben ? etrafımdaki herkes hayaller kurmalısın, geleceği düşünmelisin, kendini bir yerde hayal etmelisin diyor ancak benim herhangi bir isteğim yok herhangi bir konuda. belki de pesimist düşünce hoşuma mı gidiyor bilemiyorum, sorunlu olup ilgi alaka mı istiyorum. ama böyle devam etmek nereye kadar, sayın ben ? yarın üniversitenin ilk günü ama gram sikimde değil. üniversiteyi kazandığımda yüzümde en ufak bir tebessüm, aklımda en ufak bir güzel düşünce neden olmadı, sayın ben ? sevdiklerime neden sarıldığımda birşey hissetmiyorum, bana iyi davrandıklarında mutlu olmuyorum da en ufak kızgın, hoş olmayan söylemlerinde parlıyorum. lütfen sayın ben, kendine gel normal bir insan ol, en azından olabildiğin kadar.