bugün

Bugünü buraya yazıyorum. Bir sene sonra hayatımdaki her şey çok daha farklı olacak. istediğin şeylerin istediğim gibi olmasını sağlamazsam da ben de Felix değilim.
seni şanslı piç kurusu.
Salak salak ağlama, gerizekalı!
aklını başına devşir anacığım.
oturup iki ders çalış.
herşey para değil aslan yaslan arkana ve hayatın tadını çıkar ve bir önce ülkene dönüp kendine istediğin arabayı al !!!ev almaya bakma keyfini çıkar 23 yaşındasın 7-8 yıldır hep çalışıyorsun he seni yarı yolda bırakan şerefsizi; düşünme hiç düşünme kafanı sikerim senin o kalın kafanı.
geçmiş olsun bitanem. bir an önce iyileş de kendine gel olur mu? yanaklarını çok öpüyor, allahtan şifa diliyorum.
sabret. sadece bekle. bu sefer biseyler yapmadan bekle. akışına bırak, kontrolü bırak. su gibi sevdiysen zaten su akar yolunu bulur.
anime izleme yaşını geçtin amk.
az büyü.
Kaç yaşında oldun, nedir bu cici bebe sevgisi? Vazgeç artık. Hayır, ufak yeğenine diye aldıklarını yemen de cabası. Utanmadan kıvam ayarlamalar, paylaşımcı olmamalar falan derken işin bokunu çıkarttın bence, buna bir dur demelisin artık.
Ben daha önce hiç kimseyi böyle sevmedim.." diyordum kendi kendime.
sevemem de...
filan zaman sonra bir başkasını sevdim, ona da "ben daha önce kimseyi böyle sevmedim" dedim.
bir süre sonra başka birine aşık oldum, ona da "ben daha önce hiç kimseyi böyle sevmedim" diyecektim ki...
dur dedim kendime, ne bok yediğin belli değil.
vallahi dedim ben daha önce aşktan daha boktan bir şey görmedim.
sonra bir kişi daha oldu, ona dürüst davrandım.
kusura bakma henüz ne bok yediğimi bilmiyorum, zamanla netleşiriz dedim.
bana baktı (sanırım kusura baktı)
bunun için çok geç, "ben daha önce kimseyi böyle sevmedim" dedi..
anladım ki, kimse ne bok yediğini bilmiyordu.
bir sigara yaktım, karnım açtı.
gidip iki yumurta kırdım.
süpermarkette bir değil iki patlama : http://mbsadam.tumblr.com...m-i-supermarkette-patlama

intihar eden yavru filler : http://mbsadam.tumblr.com...i-yavru-fillerin-intihari
1 hafta öncesine kadar olumune yalnızdım... Şu an her saniye mesaj alıyorum.. iyi birşey ama insan alışamıyor be mami.. Birileri boyna seni duşununce müzik dinlemeye çok da vaktin olmuyor, hayko'yu aldatıyormuşsun gibi hissediyorum.. Sonuç olarak iyi birşey seninle muhabbet etmek isteyen insanların olması.. He varsa anlatmak istedikleri olan; mesaj kutum emrinize amade dostlar. *
kendinle barış, kendine güven ve hayattan daha fazla keyif al.
Sakın ol doğrusunu düşün. Acil cevap vermen gerekirse bi müsade iste bi sigara iç.
aklını başına topla, mantıklı ol..
sen nasıl sana orospu diyebilen, kaşar diyebilen, ailenin maddi durumuyla dalga geçen birini şiirler yazacak kadar sevdin?
Bundan sonra hiç bir şekilde yemek esnasında telefona bakmayacağım. Iki kere bunu yaptım. Ikisinde de, birbirinden can sıkıcı mesajlarla, lokmam boğazımda kaldı.
doğum günün kutlu olsun, bilmiyorum kaç kiraz mevsimi kaldı hayatında ama bahtın yolun açık olsun.
Boğarım seni.
Hiç hoşlanmıyorum şu ara senden kendine gel. Fazla takılı kalma insanlara öğren artık biraz iyiyi kötüyü.
Nefret edenleri birak seni seven birileride var.
Bekleme yahu bekleme!!!
Bi anlayamadın, beklentilerini en aza indirmenin gerekliliğini!!!
Ağzını, burnunu dağıtmak istiyorum! Yıkıl karşımdan!
Sünepe!!!
Şimdiye kadar elini tutmasını istediklerin tutmadı. Ee sana tut diye uzatılan elleri de sen tutmadın.
Ama sana aferin. Hatanın neresinden dönersen kardır.
Umarım bu sefer olur.
Olur lan olur. Karamsar olma.*
yapacağın işi siksinler senin!

Bi' adam akıllı destek olamadın. Sevmiyor musun? Sevgiden geberiyorsun da niye güzel sözlerine ihtiyacı varken şu aptal çeneni tutamıyorsun!? Aklına geleni söylemek zorunda mısın sanki? Doğru zamanda doğru şeyi söylemeyi becerebilsen şaşırırdım zaten. Sevmediğim kadar varsın. Sevilmiyorsun.
Bilader senin neden hiçbir isin doğru gitmiyor? Bilader mi..
Bırak kendini kandırmayı. Mutluyum ben ayaklarını bırak. Gülme artik etrafa. Yalnız kaldığında, herkes gittiğinde, kendine kaldığında bak nasıl çıkıyor her şey meydana. Kendini kandırma bari. iyisimi bırak seni birkaç yıl sonra tanımayacak insanları, dersini çalış adam ol. Ohooo kime diyorum ki ben.