bugün

aforizmalarıyla kalbimizin en derinliklerine taht kurmuş güzel adam.
ne seni nede gregor samsa yı unutmayacağız.sayonara
bir hamam böceği için ağlattığın için minnettarım lakin, o davayı ne halt yemeye bu kadar uzattın be adam!
Mileneya yazdıklarını kızlar kahveyle birlikte fotoğraf çekip tumblra, instagrama atmak için kullanıyor.muhtemelen bilmek istemezdin.neyse öptüm çok.
okusaydı hüzünlenir,karamsarlaşır yine kendi gibi,kendine yaraşır şekilde gene mutsuz olurdu.kaotik kelimelerle şükranlarını dile getirdiği upuzun bir kitap yazardı.hatta yine kendine yaraşır şekilde tamamlanmasına az kala tamamlamazdı.
Sen şimdi bi kalkıyorsun ki hamam böceği olmuşsun, nasıl oluyor anlatsana bi.
Abi milenaya yurudugun kadar esine kur yapsaydin olmaz miydi da elin evli kadini icin onca yollar gittin geldin. Hani nasil bi yokluktasin ki birini bulunca koparana kasar asildin.

Kafka ya yazilmis yazilardir.
Bugün doğum günün iyiki doğdun be Kafka.Keşke erken gitmeseydin daha dünyaya nice eserler katabilirdin.Dönüşüm kadar öz bir eser okumadım. Toprağın bol olsun.
bir ay önceye kadar falan 'dönüşüm' adlı kitabın popi olmuştu. ama çoğu kişi anlamıyordu sırf kitabını popüler olduğu için okuyorlardı. bu beni çıldırtıyor. eminim sen de mezarın da ters dönmüşsündür. ama sana bir şey diyeyim mi? ben çok iyi anladım. okuduktan sonra artı oyla kafka * ssdgfagd
güncel Önemli Başlıklar