bugün

hani tarkan'ın bir şarkısı var ya...
'ayda, yılda mukakkak ara
adını kalbime yazdım, beni unutma.'
bu şarkı nezaman kulağıma gelse unutulmaz dostluğumuzu hatırlarım.sensiz yalnızlığım artar.içim sızlar. gene arada bir beraber oluyoruz ama eskisi kadar birbirimizi sık görememek beni üzüyor. sen beni ne kadar etkilemişsin meğer. senin dışında herşey anlamsız geliyor sana. keşke buradan gitmeseydiniz.'yediğimiz , içtiğimiz ayrı gitmezdi' diyor ya tarkan. sensiz çay içmek ne kadar anlamsızmış.
Hala benim küçük hanım'ımsın.
uzun bir yola çıkakmı kardeşim. Özledim sırt çantasıyla yürümeyi.
erkeğin arasını ya para ya kadın bozarmış derlerdi. bizim parada gözümüz yoktu, boş ekmeği bölüştüğümüz günleri unutmadım. unutulmaz da.. ama aramıza kadınların girdiğinde değişmeyecektin eski dost, değişmeyecektin. aslını inkar etmeyecektin.
seni öyle özledim ki.

şurda olsan da beni çekip alsan tüm pisliklerden.
beni kalbimden yaraladın dostum. şimdi biliyorum yokluğumu hissediyorsun ama iş işten gecti be yavrum. yine de seviyorum ulan seni onca yıl dertlerimi dert bildin. sağlıklı ol, mutlu ol.
O kız için dostluğumuzu bitirmeyecektin eski dost.
Seni hep kazanmaya çalıştığım için ne kadar da aptalmışım. Oysa dostluk zorlamayla olmazmış,sponten olursa olurmuş. Seninle geçinmeye çalışmaktansa keşke başka aktiviteler bulsaydım da bir sürü arkadaşım olsaydı. Senin saçmalıklarınla uğraşacağıma kitap okusaydım.
senin eski facebook profil resmindi diye az önce bisiklet hırsızlarını izledim. ağladım lan gece gece eşşolueşşek.
Geber sen gerizekali. Bir daha nah bulursun beni. Beyinsiz okuz.
Gözüm yolda gönlüm darda
Ya kendin gel ya da haber yolla
Duyarım yazmışsın iki satır mektup
Vermişsin trene halini unutup
Kara tren gecikir belki hiç gelmez
Dağlarda salınırda derdimi bilmez
Dumanın savurur halimi görmez
Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez

Yara bende derman sende
Ya kendin gel yada bana gel de
Duyarım yazmışsın iki satır mektup
Vermişsin trene halini unutup
Kara tren gecikir belki hiç gelmez
Dağlarda salınırda derdimi bilmez
Dumanın savurur halimi görmez
Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez.
oğlum insan bir arar sorar bir de kardeşim diyorum sana nasıl adamsın lan sen. dost dediğin kötü günde de yanında olur be. ben hep senin yanındaydım ama sen yoksun lan.
2007'de verdiğimiz beş yıl sonra sözünü ne olursa olsun yerine getireceğiz demiştik. şimdi konuşmuyoruz hatta çok zaman oldu ama 2012'nin o tarihine az kaldı. bakalım hatırlayacak mıyız ?
http://www.youtube.com/watch?v=NqMK4ft7EpY

bu linki senin için kopyaladım.
seni bu başlığı görünce hatırladım. ardından eski sevgilimle çıktığını hatırladım. ardından nefretimi hatırladım. şimdi sakinleştim. hadi yol al.
kıymetimi bilemedin.
sevgili eski dostum, bundan seneler önce ortaokuldaydık hatırlar mısın? ayrılmaz ikili olmuştuk senle. sense son günlerde benden uzaklaşmış başka dostlarla takılır olmuştun değer miydi pıtırcığım? sonraları itiraf ettin ki sevgilim olan çocuktan hoşlanıyormuşsun ondanmış bu uzaklaşma. sevgili geri kafalı arkadaşım 14 yaşında bebenin aşkından ne olur sen neyin kafasını yaşıyordun önemli olan dostluğun bakiliği sonra ne oldun eski oldun sonra ibrahim tatlıses neden mermiye kafa atıyor.
iyi ki eskisin.
eskide kalmiş dostsa yazmak neden, boşversene!
eski dostsa yazman neden, arasana!
3 senedir beni hiç aramadın sürekli ben seni arıyorum, buluşalım dediğim zamanda sürekli bahaneler uyduruyorsun, başta yeni evlendiğin için eşinden izin alamıyorsun diye düşünüyordum ama galiba eski dost değil de sadece sıradan arkadaşımmışsın, dost olsan arar sorardın, bütün konuşmalarımızda o kadar lafı bana soksalar yerin dibine girer her ayın belli gününe hatırlatma koyar seni arardım, eskiden tanıdığım adam değilsin artık seni tekrar ararsam adam değilim, eğer beni aramazsan da ve ben seni bir yerde denk getirirsem son 2 sözüm olacak, o sözleri söylettirme kendine adam ol.
neden yaptınız ki bunu bana.. sana söyleyecek tek bir sözüm bile yok..
nerdesin mına koyim?
özrün kabahatinden büyük, suçlusun ayrıca güçlüsün. başkası olsa çoktan sittiri çekmişti fakat lanet olsun ki nefret edemedim senden.
o kız sana göre değil dostum sırf paran için seninle birlikte bırak o kızı.
(bkz: yol arkadaşım)
güncel Önemli Başlıklar