bugün

beyinsizlere yazılan yazılardır.

yağmurdan kaçarken doluya tutuldunuz haberiniz yok.

akpden kurtulmak herkesin istediği bir şey fakat bunun sonucunda hdpye oy vermek aşırı saçma bazıları selo çok iyi politika yaptı duruşu falan iyiydi diyorlar ya adam ne yaptı soruyorum size ? sadece mağdur edebiyatı yok o bizim dostumuz bu bizim dostumuz şu siktirsin gitsin.

adam herkese eşitlik diyor türklerle ilgili tek bi söylemi yok bildiğin tehdit ediyorlar bizler meclise yoksa meskenim dağlardır dağlar diye kimseden ses yok.

ben mhpliyim ama antalyada yaşadığımdan dolayı chp burda daha güçlü olduğu için chpye oy attım istemeyerekte olsa yok hdp oyu chpden aldı falan diye bi geyik dönüyor alakası yok geçen seneyle aynı yüzdeye sahip bi chp varken mantıklı mı bu ?

hdp oylarını doğuda akpye veren kürtlerden aldı sadece akpnin oyu düştü onunda sebebi pkklıları temsil eden bi partinin var oluşu.

gelelim senaryolara

akp-chp koalisyonu allah sonumuzu hayır ettinsindir gerçekten ne olursa kestiremiyorum kestirebilen birininde olduğunu sanmıyorum.

akp-mhp koalisyonu bence imkansızdır.

akp-hdp koalisyonu en mantıklısıdır. Başkanlık sistemi ikisi içinde büyük önem arz diyor bi taraf başkanlık isterken diğer tarafın amacı zaten bölücülük. ülke eyaletlere bölününce doğuyu hdpye verirler paşa paşa anlaşır bölerler güzelim ülkemi.

chp-mhp-hdp koalisyonu zaten imkansız.

hee bide erken seçimler var allah göstermesindir. ülke olarak komple kaosa sebebiyet verir. ekonomi alır başını gider toplum arasında hat safhada huzursuzluklar başlar vs vs.

bakın işte bunların tek sebebi sizsiniz sayın beyinsizler. siz okuyup cahil kalmazsanız bunların hiç biri olmaz yobazlık derecesinde dininize bağlısınız o dininizin kitabında sana oku diyor oku sen okumazsan sana her bok müstahak hiç kusura bakma sonra 2 torba makarnaya, rabiaya ağlayana kendi ülkesinde olan katliamlara sessiz kalan hiç bi tepki vermeyen birine oyunuzu verirsiniz. adamın özelleştirmediği tek bi kurum yok şuan kendi ülkemizde ama ekonomimiz iyi hamd olsun ! la bi siktirin. sağlık sektörü diyorsunuz ona buna küçük çocukların çoğu ilacı karşılanmıyor ama padişahımız altın klozete koyuyor oturma organını.

sonra o sevgi pıtırcığı selonuz var ya pkkya silah bıraktırcak olan hani kardeşi nerdeymiş onun hiç sordunuz mu yada araştırdınız mı?
evet yani şaşırmıcaksınız dağda elinde keleşle geziyor.hani o çok istediğiniz hdp meclise girsin olayı var ya al girdi ilk koalisyona onlar oturacak sen sanıyormusun korkuyolar seçmenlerinden nah korkuyolar bazı mallar seçmenlerinden korkar kaybetmek istemez yapmaz öyle şey diyolar ama başkanlık sistemi gelince pkklıların işine gelicek hdpninde aldığı tek oy zaten pkkdan hangi seçmenini kaybetcek anlatsana bana biraz.

oy be rahatladım çaylaktım bir şey yazamıyodum iyi geldi ister okuyun ister okumayın amk.

edit: ulan allahsızlar ne çabuk okdunuzda eksilediniz cahil herifler