bugün

ola ki hala yaşıyor da bu yazıyı okuyorsan sana sesleniyorum. eğer yapmak istedikleri hala yapmadıysan kafana s.çayım. sen ne salak, ne geri zekalı bir adamsın. ulan ertele ertele nereye kadar. yok lise bitsin, yok vizeler geçsin, yok finaller bitsin, yok üniversite bitsin. allah bilir şimdi de emekli olayım ondan sonra yaparım diyorsundur. ulan at kendini yüksek bir yerden. yap ulan yapmak istediklerini. ama senin şimdi bahanen de vardır. evlenmiş çoluk çocuğa da karışmışsındır. borç harç derken oooo hooo oooo. tamam her şeyi anlarım sonuçta beraber yedik bazı b.kları fakat en azından yaban hayatında 1 gece dahi olsa çadırda kaldım de bana. bunu da yapmadıysan o çocuk bırak yetim büyüsün daha hayırlı inan bana. belki kendi bulur bir şeyleri. bir şeyleri yapma cesareti oluşur belki. sen şimdi az yakan bir araba da almışsındır(tabi benzin 10tl falan olmuştur), yinede kılıbıksın. hep o istediğin 4x4 lerden alamadın dimi. allah bilir dağ evini de yaptırmamışsındır. ulan benim o ev için bir köşeye attığım binliği ne yaptın. ya da kaç yaşında yaptın onu söyle ona küfür edeyim. kalkıp 40 yaşında 60 yaşına yazı yazma, bu yaşımdan zıplar sana kafa atarım. her şey bir yana umarım yatağa girdiğinde kafan rahattır ve huzur içinde uyuyabiliyorsundur(ola ki öldüysen diye yazdım bu cümleyi huzur içinde yat gibisinden). en azından bunu yaptıysan ne mutlu sana.
hala baston almadın mı ulan, kapılma demedim mi dünyanın hevasına.
Daha kaç kedi gerek sana be kadın.
bak 40'ından sonra azma bozuşuruz ha.