bugün

aslında ben de bilmiyorum lan ciddi ciddi. sabahtan beri saçma salak yazıları izleyip duruyorum.
az önce meta sözlük başlığında kurallara uygun entryleri sıra sıra silen yapıyı görünce kendime sorduğum sorudur. sözlüğün scriptini isteyenlere, bedava verdi ssg. ekşi sözlükte tüm sözlüklerin başlıkları açıldı, istenildiği gibi konuşuldu. ama uludağda olunca yok.

keyfi moderasyon budur arkadaşlar. yarın sizi de bulur merak etmeyin. kuralları koymuşsan, onları uygulayacaksın. hem onları uygulama, herkes düzsün sözlüğü bir güzel, sonra olmayan kurallara dayanarak entry sil.

entry şikayet edince, "burası özgür bir düşünce platformudur sn. yazar" demeyi bilirsiniz ama. türklüğe küfür etmek serbest, meta sözlük demek yasak. zihniyete gel. şimdi zoruna gidip bunu silip bir de çaylak yaparlar.
hep can sıkıntısından bunlar başka birşey degildir. ve can sıkıntısının geçmediğini anlayan yazar serzenişidir. her yazarın aklından geçtiği doğrudur.
daha yeni bu bünyeye katılmamla birlikte benim bile sorduğum cavap olarak kararsız kaldıgım sorudur.
cevabı can yakan sorudur. vakit harcıyorsun.
Can sıkıntısı daha ne olacaktı ki alla alla.
Vallahi bilmiyorum diye cevaplanan soru.
güncel Önemli Başlıklar