bugün

iki kelime konuşturmaz. her konuda her muhabbette "kanka ben kanka ben, peki sen benim naptığımı biliyor musun, niye ki kanka sen benim xxx imi bilmiyor musun vsvs" şeklinde mutlaka ama mutlaka kendisi ile ilgili anlatacakları çok önemli olan her zaman her konuda kesin kendisinin mükemmel olduğu bir anısı olan muhabbetine tekte doyum olan arkadaştır. ortamda dönen muhabbette kendisini ilgilendiren bir konu yoksa konuyu değiştirerek yine ben diye araya girer. bazen kimse onu duymaz üç beş kez üst üste ben ben benlemeleri ile dikkatleri çekmeye çalışır ama özünde iyi insandır konuşmayı sever tek sorun vizyonu biraz dardır. bu türün erkek cinsine sahip olanlarına şaka ile karışık birazda ta..ak geçerekten olay anlatılabilir. ama fakat lakinki karşınızda ki karakter bir kız ise işte o zaman telefonunuzu çıkarıp clash of clans ta ganimet kasmaya başlamanızın vakti gelmiş geçiyordur bile.
malesef bendenizin entellektüellik seviyesi ve dış görünüşü bu karakterde olmayan okumuş ve gelişmiş kızlardan yana pek şanslı olmadığı için karşıma genelde hep böyle muhabbeti çekilmez ezik etiketini tekte yiyen kızlar çıkmıştır.
ama galiba bu bizim toplumda çok yaygın olan bir inanış ya da BENiM çevremde çok fazla bu türde insan var. bir örnekle sonlandırmak istersem ki isterim bir gün bir kız arkadaşla oturmuş muhabbet ediyorduk flört aşamasındayız böyle az insanın olduğu tanıdık görmesin kafelerinden birine gitmiş "yaa ben burayı seviyorum kimse olmuyor sessiz iyi böyle" ayaklarındayım muhabbette artık konuşulacak konular tükenince böyle sen neler yaparsın falanlar filanlara geldik. kıza amerikan futbolu takımının kaptanıyım diyerek bir poz yapmak istemiştim fakat kız bana "aaa bende lisede voleybol oynamıştım bide bide şey bandodaydım" diyerek benim koskoca amerikan futbol takımı kaptanlığımı kendisinin lisedeki beden eğitimi dersi ile karşılaştırması hiç hoş olmamıştı. BEN LAN BEN BENiM BU BEN BEN!!