bugün

dünyadaki en iğrenç beklentidir lan bu. bakın sekse lafımız yok, hepimiz elhamdülillah sevişgen insanlarız fakat bunu böyle iğrenç bir beklentiye sokarak karşı taraftan bir şeyler ummakta ne ulan? ''belki seks çıkar'' hani klişe bir laf vardır ya ''beyninle cinsel organın yer mi değiştirdi.'' aha bu lan, vallahi bu. biliyorum sizinde böyle bir arkadaşınız var. hadi hadi biliyorum. tamam kimseyi afişe etmeyelim fakat lütfen uyaralım bu arkadaşları insanlık namına, daha güzel bir gelecek için. hayır, ulan bir gün ağzından ''beyler gelin cihangire gidiyoruz bugün, kitap okuyalım biraz yaa, ne biliyim kültürel birikimlerimizi biraz paylaşalım. hangi sergi açıldı bugün'' diye cümleler duyamazsınız. aha onun olayı bu abicim;

- olum kalkın gidelim sıkıldım ben, ne biçim doğum günü partisi yaa.
+ abicim biraz beklesene yaa. şu kızla kesişiyorum sabahtan beri.
- ya bi git abi o kızın sevgilisi var. ya kalksana yayılmışsın iyice ibne misin olum.
+ abicim siz gidin işte.
- lan göt arabayla bırakıcam eve kadar demedin mi? yoksa ne s.kime gelicem buraya.
+ bekle abi o zaman, eve gidip ne yapacaksın? hem belki seks çıkar bekleyelim biraz daha.
- çıkar mı lan?
+ çıkar tabi ayıpsın.
- vallaha de.
+ vallahi lan. hem bak şuradaki hatunda seni kesiyor sabahtan beri.
- e o zaman oturalım biraz daha ehehe. kesiyo mu lan gerçekten.
+ ehehe kesiyo kesiyo...
türk halkında flört ve sekse razı kız sayısının erkek oranına göre aşırı dengesizliği, böyle boktan bir bakışı doğurmuştur. Türk erkeğinin ağır yarasıdır, her erkeğin aklından bu davranış geçmiştir ve uygulamıştır.
bu kafayla umduğunu hiçbir zaman bulamayacak insanın kurduğu cümledir. yazık..