bugün

Ülkece girilecek yeni bir seçim için sürenin gitgide azalmasıdır.

Siyasi partiler icraatlerini saymaya, sokaklara parti bayrakları asılmaya başlanır, sokaklar seyyar satıcı gibi dolaşan parti arabalarıyla dolar.

Bunlar artık ne kadar sıradansa, şu güne kadar o makamı işgal edenlerin neler yaptıklarını unutup helal olsun ne güzel proce diye oy vereceklerin varlığı da o kadar alışılmış bir durumdur.

Örneğin Topbaş'ın Central park procesi. Bugün bütün haber sitelerinde baş köşede. E şimdiye kadar neredeydin? Avm yeri bulmak ve hak sahiplerini işgalci olarak göstermekle uğraşıyordun.

Kuşdili çayırını da çayır yapacaklarmış, avm inşaatı olacakmış ama bunlar durdurmuş. At yalanı inanan bulursun nasılsa.

Oraya avm yapılmasını -sizin çabalarınıza rağmen- engelleyen içinde cehape nin de bulunduğu siyasi ve sivil insiyatiflerdir.

Göz göre göre yalan dolan. işte Türk seçmeninin sevdiği siyasetçi.

Çok yaşa topbaş başgan.
Şerefsizim chp'ye oy verirsem.

Adana'da kimse çalışmadı kardeşim. Şimdi göya iş yapıyorlar, aklınız neredeydi götverenler? Seçim yaklaşınca çalışmaya başladılar. Trafiği

Yaşım 31 oldu artık, ben 10 yaşımdaydım ak parti hükümeti aldı, çocukluğum gençliğim bunların iktidarında geçti. Günahımı vermedim şimdiye kadar.
Lakin belediyeciliklerine lafım olamaz. Örnekleri var. Bu hususta çok iyi çalışıyorlar.

Belediyecilik nedir?
Maalesef ki Belediyecilik mevzusunda chp adana'da sınıfta kaldı.

Seçimde bakacağım duruma. Çıkacak aday ve evveliyatı mühim.
Zafer partisine verelimde AKP'den de CHP'den de kurtulalım.