bugün

(bkz: #3601425) "müzlüman" kelimesini dilimize kazandırmış yazar. ayrıca ek bir şey söyleyim; türkiye ne müzlümandır, ne müslümandır, türkiye tüm dinlere eşit durma iddiası olan * bir ülkedir. aksini iddia etmek anayasamıza göre ciddi sorunlar teşkil eder.
(#3601425) ıraktaki ingiliz ve abd sömürüsünü hepimiz görüyoruz.. gerçekten türkiye ile ne farkı var ki...?başı acık kapalı farketmez kızlarımıza orda burda tecavüz ediliyor, çoluğumuzun çocuğumuzun oyun oynarken üstüne bomba yağıyor, kapımız çalınıyor ve babamızı tutup götürüyorlar. keşke ingilizlerden kurtarmasaydı mustafa kemal ve arkadaşları...bundan kötü olmazdık..
(bkz: aradığınız lider benim)
bir insan düşünün, yazıyı tamamını okumuyor, şöle bi bakıyor içinde atatürk ün ismi geciyorsa yazıda, bakıyor kendi fikrinde de degil yazar kişi, basıyor kalayı, ne demiş ne anlatmış degeri yok.

faşizm hakkında fikrim şudur, faşizm aydınlıgı öldürüyor.

ne o başörtülü kızın söyledigi cümlede, ne de benim girdigim entry de, atatürk le alakalı en ufak bir eleştiri ve ingilizler gelip otursaydı türü alçaklık yok. yapılan eleştiri tamamen atatürk ismini kullanarak yapılan zulümdür. ayrıca eminim ki o çanakkalede dedesi olanlar, bu tartışmada hangi tarafta saf tutanların dedeleridir, torununa bakınca bellidir bugün. orda şehit olan dedenin torunu herhalde bugün namusunu iki paralık edip nikahsız düşüsen ve oturdugu yerden atatürk pazarlayan ve kendi türk komsusuna sırf müslüman oldugu için bu ülkede yasamamasını söyleyen bir adamın dedesi, ülkesi, şerefi ve haysiyeti ugruna savasagına benim aklım ermez yigidim. ğeşinden gittikleri adam, koltukta oturdugu 7 yılın ilk 2 senesinde çanakkale ye dair hiç bir şekilde beyanat yayımlamamış bir kişidir, ulusalcılıgın aklına çanakkale yi kutlamak düştükten sonra eh işte babından yayaınlamaya başlamış hiç oraya gitmemiştir.
john locke. * *
- beklenen lider benim kamil!
- hımm...
- ama çaktırmıyorum!
- peki.
+ beklene lider benim.
- neden bu kadar beklettin lan ibne. ağaç olduk mnskym.