bugün

acı gerçektir.insanı götten sikilmişe çeviren gerçektir.ağlatandır.dünyalar güzeli yeni bir sevgiliniz vardır,deli gibi aşıksınızdır.kolunuza takıp dolaşırsınız,içersiniz,sevişirsiniz,öpüşürsünüz hayat güzeldir ve mutlu mesut vakit harcarsınız taki kızın bakire olmadığını öğrenene kadar! bu koyuyor ulan anlıyor musunuz sayın sözlük ve muhterem cemaat? allah rızası için moral verin bi şeyler diyin.yeryüzündeki hangi kız bekaretini alan herifi unutabilir?ben daha kızın ellerine dokunmaya kıyamıyorum ama gel gelelim vuran vurmuş anasını satayım be! ben bu gül gibi kızın bekaretini alan şerefsiz kadar nasıl yer edebileceğim bu kızın aklında? ha? allah kahretsin amına koyyım ya
-nalan ben seni seviyorum
-ben de aşkım
-elini tutabilir miyim?hani ters tepki falan olmaz değil mi?
-zamanında gırtlağıma kadar soktular
-???
birde, "allah seni inandırsın nah bu kadardı" derse intihara sebep olabilir maazallah.
bekareti bozan kişi belki unutulmaz ama şu da bir gerçek sonuçta bozan kişi hayatında yok büyük ihtimalle sen onun hayatındasın ona yıldızları gösterirsen seni hiç unutmaz ayrıca bırakmaz hadi kolay gelsin. *
eğer bir de zenciydi valla derse direk intihar edilmeli.
(bkz: tecrübe konuşuyor)
hem erkek hemde kadın için, ilk aşkın unutulamayacağı gibi ilk cinsel ilişkininde unutulamaması gerçeğidir.
Kızın büyüklük küçüklük kavaramı yoksa, işlevse söz konusu sen güzel ortamlar hazırla ve kendinden önce kızın zevk alması için ön sevişme diyoruz ama o sevdiğinle bütünleşmedir aslında öyle düşün daha zevkli ve doğal olursun bunu yap gerisi gelir.
edit; kız büyük isterse yandın. kız seninki büyük derse sevin ama genede herşey cinsellik değil o bir yere kadar kızın unutmayacağı kesin olsada sana sevgisi ne denli büyükse gerisi çözüle bilir tabi önce kendinde aşmalısın yoksa valla zor anlıyorum yani seni dedirten durumdur.