bugün

bir arkanıza yaslanın ve düşünün. hz. muhammed dul bir kadınla evlenmiştir: hz hatice
hatta hz hatice başlığın da yazıldığına göre daha önce iki defa evlenmiş bir kadındır kendileri.

şimdi ağzını açtığında delikanlılığından taviz vermeyen, dinine bağlı arkadaşlarıma şu başlıkları bir de bu bağlam da değerlendirin:

(bkz: başkasının altında inlemiş kadınla evlenmek)
(bkz: annesi evlendiğinde bakire olmayan çocuk)
(bkz: bakire olmayan bayan ısırılmış elmaya benzer)
(bkz: bakire olmayan bayanla evlenebilen sözde erkek)
(bkz: bakire olmayan bir bayanla evlenen erkek)

daha fazla bkz vermek istemiyorum.

bu genellemeler sizi çok kötü yerlere götüre bilir. beyinsizlik yapmayın. kafatasınızın içinde yer alan et parçasının nereden geldiğine inanırsanız inanın** birazcık kullanmayı deneyin.
aklı yerine çü.nü kullananların açtığı başlıklardır isyan ettirir.
düşünemeyen yazarlardır.
burada ki bakirelik gayrimeşru ilişkiden gelmektekdir. yoksa evlenmiş boşanmış olsun farketmez. on kere evlenmiş olsun orası mühim değil. ama bu işi evlenmeden kız-erkek farketmeksizin, zevkleri doğrultusunda yapmamaları gerekir. tabii bu söylediklerim müslümanlar için geçerlidir. herşeyin en iyisi en doğrusunu allah bilir.
Aklı çukunde yazarların açtigi basliklardir.
büyüyünce akıllanmaları, adam olmaları umulur.
bekaret ve inleme ile bozmuş insandır. kesin cinsel problemleri vardır.
Bilinç altında seks sellzeri suları geçen yazarlar bunlar efendim.
beyinlerinin ici seks olmuştur başka birşey düşünemezler.
Beyni yerinde değil. Neresinde oldugunu tahmin ettiniz. biliyorum.
yüce nebimizin hz.hatice ile evlenme sebebi; dünya zevki değildir; mekke’nin en asil, en yakışıklı ve en güvenilir gençlerinden olan hz. muhammed (s.a.v.), isteseydi ilk evliliğini kendinden genç ve çok güzel olan bir hanımla yapabilirdi. hâlbuki o, ilk evliliğini kendinden on beş yaş büyük olan ve daha önce başından iki evlilik geçen hz. hatice ile yapmıştır.çünkü o bir nebidir s.a.v efendimiz tabikide sahiplenme koruma içgüdüsü ile onlara sahip çıkmıştır.
din üzerinden yürümeye çalışmadan okuyunuz.