bugün

esasen olmayan, ancak insanlar tarafından -diğer başka meselelerde olduğu gibi- yaratılan bir sorundur.
Bu konunun neden bu kadar gündeme getirildiğini anlayamadığım daha önce defalarca hakkında konu açılan bir sorunsaldır. Ve üşenmeden halada açılmaya devam etmektedir.
olaya kadınlar açısından bakmayacağım. toplumsal düzlemde tartışmak da istemiyorum o kadar. ben kendi şikayetimi olabildiğince net biçimde ortaya koymak istiyorum.

efendim, beğendiğim bir kız var, ama öyle sabahları beni arasın, "oşkom nerdesin?" diye sorsun istemiyorum. lakin bu bekaret denen şey öyle bir tabu haline gelmiş ki, adeta bunu aldığım zaman sorumluluğunu sırtımda taşıyacağım, taşımazsam çıkarcı bir göt olacağım hissi çökmüş omuzlarıma. ve hareket edemiyorum. lakin arzum büyük.

efendim, diğer yandan yine bekaretin yüceltilmesiyle bu 'terbiyeli' olan kızlarımız durumu o kadar büyütüyor ki, bu işleri sürdürmek tamamen şırfıntıların tekelindeymiş gibi duruyor. ve yemin ederim, bir vajina uğruna o geri zekalı tayfanın "güçlü erkeği" olmaya çalışmak falan hiç istemiyorum. siktirsinler volkan demirel kılıklı heriflerle cebelleşsinler.

ben, kızlık zarının ipotek aracı olmadığı, kimsenin kimseye hapsolmayacağı bir dünya istiyorum. ve buluşup woody allen filmi izleyip biraz seviştikten sonra dağılabilmek istiyorum. lakin olmuyor işte bu şartlarda. birileri, bir şeyler başına kalıyor, kalmasın istiyorsan orospu çocuğu oluyorsun.

ha şunu da eklemeyi unuttum. gene bu terbiyeli kızımız bu kadar yüceltilmiş bekaret sorununu alt ediyor ya hele, sonra böyle manyak bi özgüven geliyor buna, böyle çok kıymetleniyor mevzu, işler iyice çetrefil ve zor bir hal alıyor.

oğlum siz kadınları küçültmüyorsunuz lan erkek egemenler... işimizi zorlaştırıyorsunuz sadece.