bugün

böyle bir çelişki gerçekten de var bu konuda, hem de bu çelişkili zihniyete sahip erkek sayısı oldukça fazla. bekaret hususunda türk kızlarına ayrı, yabancı kızlara ayrı yaklaşıma sahip olan erkek zihniyetten bahsediyorum. kıyaslama yapabilmek adına turizmden vereceğim örneği. turizmi bilen bilir, turizmde çalışanların çoğu ya doğuludur ya orta anadolulu. oldukça tutucu zihniyete sahip bireyler olarak yetiştirilmişlerdir bu insanlar. söz temsil bacısı bekaretini kaybetse hiç düşünmeden çekip vuracak tıynettedir çoğu. karısı bakire çıkarsa, aynı gün boşar onu, bir de büyük ihtimalle kandırıldığını, ya da aptal yerine konduğunu düşünerek dayak atar kadıncağıza. ama ilginçtir ki, aynı zihniyete sahip olan popülasyon içerisinden, yabancılarla evlenen birçoklarını tanıdım, hem de bekaretlerini genelde 15-16 yaşlarında yaşlarında kaybedip, o dönemden itibaren de neredeyse düzenli seks yaşamı olan norveçli, isveçli, ingiliz, alman vs kadınlarla evleniyorlar. ama bu yabancı kadınlarla evlendiklerinde, bu çarpık zihniyetli herifler için bekaretin bir önemi olmuyor, evleneceği kadının bakire olmaması hiç bir sorun teşkil etmiyor. bu nasıl bir çelişkidir yahu. ikisi de karın oluyo amk, ne bu çifte standart. bilen birisi varsa, açıklasın bu çelişkinin sebebini.
namussuz zihniyetin karşısında olan zihniyet tir .
ne çelişkililer gördüm koynunda bakire yok, ne bakireler gördüm bir tek zarı var gerisi yok...olmadı be...neyse ne demek istediğim anlaşılmıştır herhal.
en güzel göstergesi :
"bekaret deyu yırtınan er kişilerin çoğunun bakir olmadığını gösteren araştırma sonuçları!...."
kendini bulamamış insandır. yıllar boyu kafaları karıştıran, karıştırmaktan ziyade, kafalarda soru işareti bırakıp, başka işimiz gücümüz yokmuş gibi konuşulan konu.

bekaret.

'her erkek karısının bakire olmasını ister' söylemi gerçekten yanlıştır. anlam verilemeyen husus ise, akan kan bekaret mi oluyor? bir çok kişi toplum baskısı almamak için, evlenmeden önce kızlık zarını diktiriyor. bu kendini ve karşındakini kandırmaktan başka ne olabilir?

kız evde mastürbasyon yaparken, bekaretini kaybetmiş olmuyor mu? başka erkekleri düşünüp kendini tatmin edince bakire mi oluyor?

neden erkekler, kadınlarında cinsel yaşantılarının olacağını kabul edemiyor?

peki hangisi daha kötüdür?

yıllarca birine aşık olmak sevmek mi? yoksa bekaretini kaybetmek mi?

çok klişe belki, evet! ama gerçek şu ki: önemli olan insanların düşünceleri, kadınları bir et parçasından ziyade duygularının da olduğunu kabullenme.
"her erkek karısının bakire olmasını ister", ama devamlı skor peşinde koşar. bu çelişki değilmi?
hem ne kadar kız becerirsem modunda olacaksın, hem de bakire kız ile evlenmek isteyeceksin.
anlamsız 1 kan'nın peşinde koşacaksın.
sonra'da erkeğim diye övüneceksin, o kız ilk benim ile oldu diye sevineceksin avelce...
bu erkek milleti gerçekten "avel" yahu...
sevgi&saygı.