bugün

bekaretle ilgili görüş bildiren yazarlara küfür etmeye varıncaya kadar duyduğu tepkinin asıl amacıdır. acaba neden bu kadar alınganlık gösteriyor? acaba bir akrabasının başında böyle bir şey mi var? yoksa aşırı hümanizm ve aşırı demokrasiden gözü dönüp hiçbir farklı düşünceye tahammül edemeyecek hale mi gelmiş?
yoksa bir kadın olarak ve erkeklerin yavşaklığı nispetinde 21. yüzyılda elde ettikleri muazzam gücü kaybetmekten korkmaları mı? elbette sizlere günah olan ve hata olan şeyleri söylediğimiz vakit üzerini örtmeye çalışacaksınız.

persona irdeleyicilerin en acımasızıdır. er geç hesap verecek ve kabul edeceksiniz.
beni patlattılar 5 dk lık zevk için namussuz kaldım iffetım yok yeni penislerin izindeyim demek istiyodur.
bekaret konusuna öfkelenen erkeğe sormak lazım: asıl sen neden öfkeleniyorsun kardeşim? Evlenmeden önce bekaret raporu istersin olur biter.
yaşadığı ülkeye barzolar, kekolar, tecavüzcüler, sapıklar, müslümal mhpliler, özgecan katillerinin el koymamasıdır.

Amacım bu, sizin gibi yobaz çocuklarını bu dünyada gezdirmemek. Eli sikinde, ağzında namus kahpelerin.
görüşümü beğenmiyorsan benimle sevgili olmazsın. neden bu tepki ve küfür? iltifatın ve yüceltmenin olduğu yerde yerme ve eleştiri de olacaktır. ben bakire olmayan kız şahsına bir şey demiyorsam bana tahammül etmek zorundasınız.