bugün

ruhunda orospuluk olan kadındır, bazen telefonu taksici kocasına verir bir selam diyesiniz diye.
bekar erkeğin pek bir hoşuna giden eylemi sergilemiş olan kadındır. ulan, o abazanın yan yan sırıtış ve daha orgazmın son nefesini veriyorken koşa koşa gidip ezik ezik arkadaşlarına yetiştirişine fırsat vermemek için yavşanmaz lan. yavşamayınız. evdeki kocanın potansiyel katilin olacak olması ayrı bela.
macera arayışında olan kadındır. türkiye gibi bir yerde aradığını bulması zor olmayacaktır.

(bkz: kıskançlık cinayeti)
(bkz: namus cinayeti)
bir erkek için etik olmayan durumdur..

ulan erkekliğin bir haysiyeti şerefi var 15 dakikalık zevk için bu duruma düşülmez..
kocasından umduğunu yiyemeyen azmış kadın tipidir.
görselliğe takıntısı vardır, çıtayı yükseltmiştir göbekli kocası onu tatmin etmiyordur, o başka hazların da peşine düşmüştür, tecrübeyle sabittir çoğu eline yüzüne bulaştırır bekar erkek bu durumdan olabildiğince faydalanmak ister kadın fahişe durumuna düşer, bekar erkeğe yavşayan evli kadın tek suçu bütün gün çalışmaktan spor yapamadığı için göbek bağlayan kocasının göğsüne yatar, akıtır göz yaşlarını durumdan habersiz göbekli karısının durumuna anlam veremez fakat şefkat göstererek seni çok ihmal ettim kusura bakma diyerek kendini suçlu ilan eder, kadın yaptığı hatayı anlar ve kocasına daha fazla ilgi göstererek içindeki suçluluk duygusunu bastırmaya çalışır.
evli olduğu için herkesle rahat yatıp kalkacağını düşünen sürtük. sütçü, tüpçü fark etmez onun için.
not: genelevdeki orospulardan daha orospudur.
yaşadığım yerde bol miktarda olan kadındır.
giderleri olsa neyse.*
sevgilisi olan erkeğe yavşayan kızla aynı seviyededir. diptedir, sondadır.
bekar yakışıklı bir erkek gördüğünde kendinden geçen kadındır bu kadın. hatta çoğu zaman kocası için değil etrafındaki bu bekar erkekler için süslenip püslenir.
kocasından memnun değildir.
kısa ve net mayası bozuktur.
(bkz: sevişmek herkesin hakkı)
(bkz: yaptım olacak)
(bkz: inşaata başladık bile)
turistik bölgelerde sıkca görebileceğimiz yabancı uyruklu kadınlardır.
türk olmayan kadındır. Burda televizyon da olmaktadır.
Kocasının başağrılarindan sıkılmış kadındır. (bkz: ayıp yahu)
Alayı ataköy'e toplanmış bunların.*
Önermenin haklı yanları bulunsa da evli erkeğe yavşayan bekar kadın oranı daha yüksektir.

Sebebi hikmeti çözülememiştir.
mutlu bir evliliği yoktur aranıyordur.
Söylenecek kelime burda, yavşayan kadının ahlakı değerlere bağlılığından geçer, bekar erkek her zaman hazırdır böyle bir olaya, bu yüzden böyle bir olayda, bekar erkek ne olursa olsun, kadını ret edebilecek kadar adam olması gereklidir.
bi ara denize gittim. serdim havluyu taktım güneş gözlüğünü müzik dinliyorum. hemen sağ tarafımda biri sarışın biri esmer 30 lu yaşlar da iki kadın var. şemsiyenin altına oturup hani şu ince sigaralardan içip kaslarıma bakıyolar. yadırgamam böyle şeyleri, çünkü gerçekten tşörtü çıkardığım vakit benim bile kendimi yalayasım geliyor. zaten güneş de yakmış vicudumu baya cillop gibiyim. yüzü koyun yattığım zaman çaktırmadan pazumu falan öperim. seksiyim amına koyayım bunu uzatmaya gerek yok. neyse, oturduğum yerden göz ucuyla bu iki kadını süzüyorum. zaten gözlük de olunca nereye baktığımı bilmiyolar. çaktırmadan tavırlarını inceliyorum. biri diğerine ' hımm baya yakışıklı çocuk '' tarzı işaret yaptı. sol dirseğini sağ elinin serçe parmağıyla kaşıyıp boydan boya kolunu okşadı yani. diğeri de 50 cl lik şaşal suyunu baş parmak ve orta parmağıyla açarak 2 yudum su içti. 3 olsa iyi ama 2 yudum içip '' evet haklısın, çocuk gerçekten bakmış kendine, omuzlar falan baya geniş, keşke denize girse de pipisi büyük mü bi görsek '' işareti yaptı.

işin garip tarafı bu iki kadın aynı anda saçlarını kulak arkasına atıp sütyenlerini düzeltmeleri idi. düzeltirken memelerine 2 saniye bakmaları onların evli olduğunun bir işareti idi. amına koyayım sürekli yavşıyorlardı. çantama uzanıp bira açtığım an sarışın olanı ayağa kalkıp denize doğru gitti. giderken bacağındaki kumları hafif hafif sirkelemesi '' hadi deli çocuk, sen de gel, bu su beni söndürmez, bırak şu birayı '' der gibiydi.

güneş gözlüğünü usulca bırakıp ayağa kalktım. onun yürürken çıkardığı ayak izlerine basarak diğer esmer kadını kendinden geçirdim. feci orgazm oluyordu. geriye doğru bakmasam da bunu anlayabiliyordum. '' hayatım, alıştırma yapmadan gir he'' diyerek arkadaşına bağırması sanki bana attığı bir sinyaldi... evet bana sinyal veriyordu . '' seri bi şekilde bana sahip ol, ön sevişme istemiyorum, bekleme yapma deli çocuk'' der gibiydi...

denize ilk adımını atan sarışın kadın '' uvvvv uvvv '' diye titreyip birden geriye doğru bakınca hay sikim böyle işi dedim. daha dokunmadan o da oracıkta orgazm olmuştu. biri arkamda, biri önümde iki kadın seksi bedenim karşısında hamsi gibi titreyip duruyordu.

arkamda ki esmer ''sigaram bitsin ben de gelecem '' deyince inanılmaz bir grubun arasında kalacağımı hissettim. sarışın çoktan suyu beline kadar getirmişti. hava, su, güneş, herşey müsaitti. ben de suya ani dalış yapıp saçlarımı geriye atar vaziyette sarışının karşısına çıktım. sarışın ıslanan şortumdan pipimi görmüş olacak ki hemen esmere seslenerek '' gelsene semra, şu dalgaya bak, harika bu, ilk başta korktum ama insan zamanla alışıyo '' dedi.

evli kadınların bekar bir erkeğe bu denli yavşaması ne yalan söyleyim beni ziyadesiyle şaşırtmıştı. hayır yani sorun biz erkekler de mi ? yoksa evli kadınların bu denli tahrik edici hareketlerinde mi? anlayamadım...

denizden çıkıp havluya yüz üstü uzandığım an da esmer güneş kremini alıp sarışını sıvazladı. tıpkı bir boksör gibi birbirlerini ikinci orgazma hazırlıyolardı. Oturup çekirdek çitledim. Tanrım, pazuma baktıkça iyice azdılar...
orospudur, aynı zamanda solcudur. izmirli olması yüksek ihtimaldir.
en az, evli erkeğe yavşayan kadın; bekar kıza yavşayan evli erkek kadar günahkarlardır.
yapmayın yahu yuva bozmayın...
yolu yol değildir. evet.