bugün

insanı çok sıkan bir hadisedir. bu gün ne yapsam dersin o evli olmaz bu yeni evlendi olmaz der durursun. gelin olum bi sahil yapalım dersin gidecek kimse bulumazsın herkez eşinin dizinin dibinden ayrılmaz. çok kötü bir durumdur. sonra benim gibi acaba evlensem mi ki demeye başlarsın.
daha sonra arkadaşınızın kalmaması olarak devam edecek hadisedir. evlenip çoluk çocuk, aile hayatı gerdine düşerler. paylaşacak şeyleriniz azalır. '' ya ceyda bilyo musun yeni biriyle tanıştım , şöyle çocuk, böyle çocuk'' muhabbeti yaparken , arkadaşınız ''bizim çocuk da yaşına girdi, şunu aldık, bunu aldık'' diye devam eder. yani umrunda olmazsınız. bir zaman sonra onlar kayınvalide , görümce, baldız, elti derdine düşerler. kayan bir yıldız gibi arkadaşlarınız bir bir parmaklarınızın arasından akıp giderler.
göt olmanın e halidir. evet buradaki göt benim.
Yaşımdan dolayı maruz kaldığım olaydır kardeşlerimin bile çocukları oldu ben hala bekar arkadaşlarım evli. Evlenince işlerin değiştiğini onlardan öğrendim baba şimdi hatun laf eder sen takıl. Hak veririm hayatını kurduğu kadını tabi ki de benim için kırmamalı. Neyse ben mi tek kaldım her alanda tekim hani at yarışı olurda bende bi at olsam ( benzetmemi sikeyim) muhtemelen 3. Ayakta tek başıma koşup yarışn yarısında dört ayaktan birine takılıp takla atarım bende bu şans oldukça bekar arkadaşın kalmaması bir yana muhtemelen yakında etrafımda insan bile kalmaz. iyice kendi kendimi dışladım toplumdan.
Edit: iki satıra 3 satırlık hata.
20li yaşların sonlarında başınıza gelmeye başlayan olay...

evliliğe soğuk olmama rağmen bu durumdan dolayı inceden o tarafa kaymaya başlıyorsun.