bugün

bak kardeşim! belki geçerli bir mazeretten ötürü izleyemedin ne bileyim nöbetin vardı izleyememiş ola bilirsin.bu diziyi elinde sonunda izleyeceksin.eger internetten izleyeceksen gir star tv nin internet adresine ordan izle amına koyum.lan bir şekilde destek verde nasıl verirsen ver.hadi maddi durumun iyi degil reklamlarda çıkan ürünleri alamayıp destek olamıyorsun,bali bu şekilde destek olalım.yayından kaldırılırsa ne olacak ? olan gene bize olacak.merak etme dürüyenin dügümleri gibi dizileri izleyenlere bir şey olmaz olan yine bize olacak.

(bkz: sen behzat ç izleyicisisin büyük düşün)

tanım.zamanı olmayıp izleyemeyenlerin yapması muhtemel eylem.(tamam amınakoyum tanımı alta yazdıkya üstekileri gale almazsınız şimdi)

-dürüyenin dügümlerini izleyenlerden birisi eksiledi beni.beni tanıdılar siz kaçın.
bugün gerçekleştirdigim eylem.yani normal bir internet sitesinden daha hızlı gibin geldi bana.
ayrıca destekledigim entry.
oda arkadaşımın büyük gafıdır. behzat ç'ye rastladığımız gözlemecide tanışma ve "ben sizin hayranınızım" girişimlerinden sonra dizinizi internetten izliyorum diyen pek sevgili dostum, erdal beşikçioğlunun azarını yiyererek masamıza geri dönüş yapmıştır. ve tıpkı bu cümleleri kurarak izlenmemesi gerektiğini söylemiştir. bu başlığı behzat ç açtı sandım o derece.
not: düriyenin güğümleri kısmı hariç tabi*