bugün

şimdi sorarım size bu kızla arkadaş olunur mu? olunur diyen afedersiniz totoştur. behzat ç denilen insanları yoldan çıkaran bira içirip pavyona götüren bir diziyi izleyen kız yarın öbür gün sizi oturma odasında sorguya alıp ağzınızı yüzünüzü dağıtabilir. şizofren olup sizi şamar oğlanına döndürebilir. ayrıca hangi insan "saçama sapan konuşma la" diyen bir kızla muhattap olmak ister? naçizane fikrim böyle bir kız ancak bıyıklı sakallı olabilir.
görsel
cuma akşamlarını evde ve güzel değerlendiren kız. alkışlıyorum.
Biranın yanında bir de karışık kuru yemiş de yiyorsa ayakta alkışladığım kız.
yıl başında şeker atıp geleni geçeni sıra dayağına çekebilecek kız. * * *
ben'dir efendim o. Ne insan döver, ne de mahmut abi gibi küfrederim. Bir diziyi izleyince o dizi karakterlerine dönüşülmeyeceğini, normal yaşama o diziden bir parçalar alarak devam edilmesi gerektiğini ne zaman öğreneceksiniz merak ediyorum doğrusu. Hayır izleyip, yerli yersiz "la" diyen, sırf özenmekten ulus'ta pavyona gidip dayak yiyip çıkan erkeklerdir aslında. Neden illa diziden aptal gibi etkilenecek olan kadınlardır, sorulması gerekir. ki, bira içmek kısmında hiçbir sıkıntı göremiyorum. Ha yoksa pardon. O da mı yasaktı bize?! hastasınız la siz.
Edit: Eksileyin ulan ben kolay ölmem.
benim karşı cinsim.hali hazırda nostalji olsun diye yeniden başladım diziye 4. bölümdeyim.eşlik etmek isterlerse biraları benden.karışık çerezi patoz ederse kırarım kalbini ama.
bira içmez. bomonti içeriz. "kalk git la kalk git" der.