bugün

ya sismandir ya da top oynamayi bilmez, sinifin en dalga gecilen cocugudur
kekiremsi inek.
sinsidir abi. içten içten rakiplerine kin besler.
sonraki ders sınavsa, sıradan sınıf kişisidir.
matematik dersinde top oynamayı talep edecektir.
Dövülesi ve dövülünce de hak etmiştir.
ygs nin amınakoyacak çocuktur. fırtına öncesi sekssizlik yaşamaktadır.
sözlükte ne kadar serseri işsiz güçsüz adam olduğunu gözler önüne sermiştir.
kalem oynatamadığın sınav esnasında aklına gelir ve ibnenin kim olduğuna karar veremezsin.
siz top peşinde koşarken üniversiteden size el sallayacak çocuktur. ha bu doğru mudur? bence yanlıştır ama ülke şartları onu bu yola itmiştir.
bir beden egitimcisi olarak buna asla izin vermeyecegim durumdur.
güzel bir nick.
benimdir efenim tüm lise hayatım boyunca böyle yaptım. sonra ne mi oldu? tıp puanı alıp eczacılık okudum.
Gayet zekidir. Yaptım gayet iyi yerlere geldim. Yapana karışmayın siz ezik beden eğitmeni olurken çocuğun avukat doktor eczacı olmasını engellemeyin.
beden egitimine ezik dediginiz icin önem verilmedigi icin gelismiyor zaten beden egitimi kazanmak kolay mi saniyorsunuz.
12. Sinif sorumluluklarinin bilincinde bir bireydir.

Ibne falan ayip oluyor.
daha kismet olmadi hadi bakalim.
2. Sene hazirlanmaya mahkum olan ogrencidir.
inektir. şişman, gözlüklü ve diş telli de olabilme ihtimali yüksektir. annesi her gün okulu mesken tutar. sınıftaki herkesi hocaya ispiyonlar. dayak yeme ihtimali yüksektir.
ben zaten bu sacma beden,resim,müzik dersleri niye var anlamıyorum.
bu derslerin yerine meslek secimi ile ilgili psikoloji dersleri verilsin
ogrenci tercih zamanı gelmis daha ne okuyacağını bilmiyor.
Mılletı ıcten ıce vıcdan azabına sokan ıpnedır.ılerde buyuk adam olurlar boyle tıpler.
Beden eğitimi öğretmenleri bebeleri bahçeye salıp ellerine bir top verip çay içmeye gittikleri için en mantıklısını yapan öğrencidir. Aylak aylak gezeceğine bir işe yarar en azından. Benimdir ayrıca.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar