bugün

Bebeği arabada unutanı duymuştum ama tatile gideni duymamıştım.
cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını kesmek gibi bir derdi olan adamın karısı olacak annedir.
Diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Böyle insanları ALLAH ıslah etsin !
ruh sağlığı yerinde olmayan bir insan olduğu besbelli lakin herkes acımasızca eleştiriyor.

bakın millet annelik iç güdüsünden öte hiç birşey yoktur bu dünyada bu kadıncağız belli ki çok büyük bir travma geçirmiş bi sorunlar yaşamış ve ne yaptığının bilincinde değil yoksa bi annenin çocuğunu bırakması dşünülemez akıl sağlığı yerinde olan bir kadın annelik iç güdüsünü yenemez.
Haksizliga ugrayan kadin. Kimse kimseyi beslemek zorunda degil. Durumu olmadigi icin cocuguna bakamamis. Islam ahalisinde olagan hareketler bunlar.
müebbet hapis cezanı fazla bulduğum kadındır. nedeni de şu daha fazla insan öldüren, daha ağır suçları yapan insanlar, insan öldürenler her şeyiyle belli daha az ceza alıyor. burada ise sadece ihmal var. ülkemizdeki adalet anlayışı bu işte. müebbet doğru mu doğru bence daha fazlası yapılmalı ama diğer olaylara göre fazla. bir de bu bebeğin doğumuna sebep olan diğer insan hiç ceza almadı o yüzden de fazla bu ceza.
Anne? Diye sordugum durum. Aman Allah başıma vermesin.
müebbet hapis cezasını bile az bulduğum, insan demeye üşendiğim yaratıktır.
belki art niyeti olmayan bir kadındır. belki komşusuna falan söylemiştir ve az biraz kafa dinleyip tekrar sağlıklı bir şekilde yavrusuna bakacaktır. hemen karamsar olup kötü düşünmemek gerek.
bırakın anne demeyi insan bile denmez bu kişiye. vicdan yoksunu adi karılar. hapis yatmalı bu kadın.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25536685

Ne insanlar var. Hak yerini bulmuş. Bir de ifadesinde yanına yemek bıraktım demiş. 2 aylık bebek şaka misin sen ya...
amına koyulası kahpe kadının taa kendisi olan ve şiddetli cezaya çarptırılması gereken yaratıktır.
( anne mi ne anne si lan anne ne arar la bazarda )
annelikten istifa etmiş.
orospu değildir. daha aşağı bir çok kelime söylenebilir.

fahişelik kaba tabirle orospuluk yapan bir çok kadın çocuğuna gözü gibi bakmaktadır. bu ve benzeri kadınlara orospu demek bunlara değil, çocuğuna gözü gibi bakan o kadınlara hakarettir.
balçiçek ilter'e röp vermiş kişilik, saçlarını olaydan beridir önce siyaha sonra kahverengiye boyatmış, ilter onu tanıyamamış;

''-Dönünce ne oldu?
-Eve gelince arkadaşım yoktu, şaşırdım, içerden bir ağlama sesi gibi bir şey duydum zannettim hemen mama hazırladım, bebeğime gittim. Hiç kıpırdamıyordu. Gözleri kocaman açıktı. ''
konusunun çoktan kapanmış olduğunu zannetmekle yanıldığım habere konu olmuş anne. hepiniz gelin burada vicdan gösterisi yapın. böyle vicdan olur mu bilmem ne. başkasının ne kadar vicdansız olduğunu anlatıp durmakla iyi insanlar oluvermiyorsunuz. önce kendinizi düzeltin.
dayaklık kadındır. ulan madem yedin bi bok(afedersiniz) tamam allah affetsin. anne olmuşsun. bebenin ne günahı var da ölüme terkediyon. elime bi geçirsem sabaha kadar ıslak odunla döverim.
akıbeti merak edilen annedir. bir bildiren olursa sevinirim.
vicdan, merhamet, sevgi gibi duygulardan mahrum beyinsiz insandır. anne değildir.
cezaevine atildiginda hakim tarafinda omur boyu cezaevinde unutulmasi gereken sahisdir.
Kafam önceden de almadı hala almıyor. Yani nasıl?hangi amaçla bıraktın bebeği. Anlayamıyorum sözlük.
Sovulesi insandır. Sinir kat sayımı tavan yaptırmıştır.
Öyle karıları adam edicek ceza sistemi olsa keşke, minicik bebeğe yaptığı gibi aç susuz bırakacaksın caniyi...
yeni nesil insan modeli. bunlara alışmak lazım, zira geleceğimiz bunlara emanet.
sevgilisi bile kimsenin yüzüne bakamıyorsa, bu kadının vay haline.