bugün

evet efendim...

sözlüğü amacı dışına çıkaran gayet laik gözleriyle moderatörlerin nick altını okuyan, gözleri fel fecir okuyan arzu ve şehvet dolu genç bayan yazarın bir derdim var butonunu kullanmasındaki asıl niyet ve bu niyetin ardındaki tüyler ürpertici cinsel gerçekler...

valla bu olayı anlatacağım ama verilmemiş sadakam varmış vallahi. onu vericem akşam bi de. neyse;
arkadaşlar biliyorsunuz moderasyon ile müthiş bir ilişki içerisindeyim. salca, july, moonlight, zall elimde büyüdü sayılırlar. elimde büyüttüm onları. neticede geçen gün özel bir davete katılma daveti almış bu arkadaşlarımız. tüm sözlük yetkilileri ve moderatörler toplanmış grup yapmışlar ve davete beraber gideceklermiş.

bunları sonradan salca dan öğrendim tabi. akşam yatıyorum akşam üstü yani. sabah 6 da uyumuşum önceki gün hava güzeldi moda sahilde baya bi takıldık. siviller falan geldi kontrol etti, üçlü falan yaptık yani. gayet iyiydi. üçlü dediğim bu şey arkadaşlar tütün, kaliteli adıyaman tütünü. ben sürekli şehir şehir dolaşan kamyoncu arkadaşlarımdan isterim böyle. onlarda sağolsun kırmazlar ve getirirler bana.

yataktan kalktım aynaya bakıp iç geçirdim ulan şu vücudu harcama be yavrum. git karı kız peşinde alayına giriş, vajinalarını yumrukla falan diye de düşünmedim değil hani. fakat böyle şeyler bize ters. ak partili kimliğim ile insan içine çıkarım ben. yakışıklılık, büyük penislilik, karizmatiklik, renkli gözlülük, damarlı elleri olan uzun boylu, kaslı, zengin ve arabası olan (bmw x5, audi a4:) bir kimlik ile değil. bunlar gelip geçici şeyler her ne kadar kadıköy, acıbadem, avcılar, çamlıca, esenyurt'ta toplam 7 evim ve bir residensım olsa da önemi yok neticede. önemli olan maneviyattır gerçekten. mal mül ne ki arkadaşlar ne ki ya??

hülasa telefonum çaldı o esnada. hay skcem ya bu saatte kim arıyor dedim ama saatte epey geç olmuş akşam yatmayı bilmez sabah kalkmayı bilmez diye boşa demiyor yatalak valideciğim. o da bu aralar epey düzeldi arkadaşlar. ciddiyim dualarınız kabul oldu sanırım ya. köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı ama siz insansınız ya o bakımdan olur bence. arayan bizim moderatör salca. televizyonda çıktı biraz ecüş bücüş konuşuyor farketmişsinizidir

hbbia: neaalo?

salca: naber?

hbbia: iyi senden naber nasıl gidiyor kanki?

salca: iyidir nabiyon uyuyon mu bişi isticez senden herkes burda!'^^

hbbia: ben de iyiyim de sen kimsin birader ya akşam akşam skicem aidiyet duygularını.

salca: ben salca! moderatör salca.

hbbia: hee öyle söylesenize yaaa kafam feci dün moda da takıldık fenaaaa. wilyım gallas'la ilişkiye girmiş gibiyim ne istion süle?

salca: akşam davet var işte beraber katılacağız mod ve yetkili arkadaşlarla...

hbbia: olur gelirim ben de.

salca: yok öyle değil sen gelme biz katılıcaz da sen sözlüğe baksana azcık boş kalmasın.

hbbia: yaptığınız işin a.ına koyim zaten işiniz düşünce arayın lan. olur o kıyağı da yaparım size.

şifreni biliyom kendi üyeliğimden girerim ya da farketmez. tamam uzatma hadi kolay gelsin size. girer hallederiz hadi eyvallah.

sonra sözlüğe girdim öyle kafama göre terör estirip sözlükteki kızları tespit ediyor özel mesajları falan okuyor, bana verilen eksileri falan kaldırıyordum ki pat diye şikayet sıralamasından bir şikayet önüme geldi.

hemen mailine baktım sweetygirl_izmirlee@hotmail.com. aha dedim hatun, görevi suistimal edip bu karıdan faydalansan mı ne yapsan ya dedim kendi kendime. sonra baktım hatunun derdi varmış bişeyler yazmış. ulan ben bu hatunu iyi ederim her türlü dedim.

gelen mesaj şu: merhaba sayın moderatör, çok afedersiniz hbbia beni rahatsız etti sözlükten ırzımı incelemek istiyor. ayrıca bakire olmadığımdan dolayı açtığı başlıklar ile onurumu zedeliyor. ben de kendimi adam gibi adam erkek gibi erkek ve bacakları arasına kıstalladığında kendimi bırakabileceğim bi erkek koruması altına girmek istedim. buraya bi mesaj attım. açıkçası sizlerden çok tahrik oluyorum ve rüyalarıma giriyorsunuz.

vay kahpe yalana bak beni ortaya sürmüş dedim ve hemen cevap attım. bakın hanım efendi ecdadınızın a.ına koyarım beni neden ortaya atıyorsunuz lan benim hbbia deyince olay aydınlandı.

bu kız benim mod olduğumu o akşam öğrenmiş ve hbbia dan cevap vermediğim için bu şekilde denemiş beni. yani hem genç kız hem de arzu ve şehvetli ama ben bu işlerle uğraşmıyorum.

hem genci s.kip üzüceğine yaşlı s.k sevindir demişler töbeler töbesi ya.