bugün

bazı götoşların ağzından salya akmasına sebep olan olaydır. bu götoşlar sanır ki hep böyle gidecek. yavrum siz klavye kabadayısı teröristler dün nasıl geberdiyseniz köpek gibi yarında köpek gibi gebereceksiniz. ama şimdi değil bekleyin nasılsa sıra yine bize gelecek. bu toprağın üstünde yaşayan insan devletin kurumlarını, okullarını, araçlarını taşlayıp buna engel olmaya çalışan memuruna tokat atamaz. yapıyorsa buna vekil denmez zaten ne olduğu da bellidir. adli siciline bakmak yeterli.
Türkiye'de demokrasi olduğunun kanıtıdır. normal koşullarda amerika'da olsaydı bu olay tokat atanın amını yırtarlardı.
bdp nin bardağı taşıran son damlayıda damlatması olayıdır işler çığrından çıkacak gibi.
bide yanında iki tane terörist kılıklı herif vardı koruma diye. işte bu adamlar meclisteler ya.

bu kaltak devletten maaş alıyor ya.

bu insanlar apo apo diye bağırıyor ya.

bu gerizekalı insanlar özgürlüklerini bir şerefsiz satılmışın özgürlüğüne terkediyorrlar ya yıllardır bir bok becerememiş bir milletler ya.

yıllardır biz hep beraber nasıl ileriye götürürüz bu milleti diye düşünmemişler ya.

üzülüyorum gerisi boş.
(bkz: dostum vekil demişsin ama bu terörist çıktı)
savcılar üstüne gitmesi gereken ama bi bok çıkacağını sanmadığım durumdur. onlar varsa yoksa ergenekon için çalışsınlar.
devlet olarak bu terörist bozuntularına o kadar yüz verdik ki kafamızdan aşağı sıçsalar yeridir afedersiniz.
içindeki teröristin anlık dışavurumudur.
oy toplamak için, ortalığı provoke etmek için, taşkınlık yaratan bir çapulcunun istediği olmayınca yerine getirdiği eylem. Maksat polisten karşılık görüp çemkirmek.
daha bu ne ki? hic sasirmadim iyiki kafamiza sicmiyorlar. aman efendim cok özür dilerim ne demek polisimiz birde "kötü söz sahibinindir" demis ne büyük bir saygisizliklir. Imralidaki ilerdeki cumhurbaskanimiz olacak olan sayin öcalan beyfendiyede hürmetler efendim siz bizim (türk halki) kusurumuza bakmayin biz barbariz bilmeyiz öyle insan´a insan gibi deger vermeyi. insan gibi konusmayi. insan gibi bahar-senligi yapmayi bilmeyiz efendim. siz calmadiniz bizim bayramimizi. siz bokunu cikarmadiniz nevruzunda baharinda geleceginde. hepsinin suclusu biziz efendim özür dileriz kusura bakmayiniz lütfen ne olur yalvariyoruz bize bisey yapmayin emi? diyecektir RTE.
bir tanesi de polisin şapkasını almıştır başından.
ülkemde insan haklarından, demokrasiden, cumhuriyetten, türk milletinin iradesinden bahsedebiliyor olsaydık şu an gece oturumu ile karara bağlanmış ve cumhurbaşkanı tarafından ivedilikle onaylanarak resmi gazetede yayınlanmış milletvekili dokunulmazlıklarını kaldıran yeni yasamızdan ve bdp vekillerinin milletlerine hesap vermesine aracı olmuş savcılarımızdan ve milletlerinin iradesini temsil etmiş hakimlerimizden söz ediyor olurduk.
oysa sıradan bir akp iktidarı gününü yaşıyoruz.
millet olarak irademiz ayaklar altına alınmaya devam ediyor anlayacağınız.
tersinin muhtemelen haber değeri bile taşımayacağı olay.
(bkz: bir kediyi köşeye sıkıştırmak)
(bkz: wtf li vekile tokat atan polis)
canını, malını, namusunu koruyan polise tokat atması şahsının orospunun önde gideni olduğunu göstermektedir. tokat atmasına gerek yok zannımca ne mal olduğunu anlamak için, apo itinin yıllarca katlettiği bölge halkının ve şehidin henüz kanı kurumamışken posteri altında çıkıp konuşma yapmak, kandile selam göndermek kansızlığın, yüzsüzlüğün, köpekliğin velhasıl orospuluğun aleni resmidir.
dokunulmazlığın bokunu çıkarmak bu olsa gerek.eğer sıfatınız öğrenci veya memur olsaydı neler olabileceğini hayal bile etmemek lazım.
bir milletvekilinin sevgi böcüğü,dürüstlük timsali bir kurumun elemanına attığı tokattır.
Emeklimi buz gibi suya atıp , öğrencilerin karnını tekmeleyen , ama bir terör örgütü yanlısı milletvekiline hiç birşey yapamayan polise hiç üzülmedim. inanırmısınız normalde bunları kınardım ama yanlışda olsa bildikleri yoldan hiç sapmıyorlar.
çok da önemli bir olay değildir ama dokunulmazlığı kaldırılıp derhal derdest edilmelidir çünkü o tokat herhangi bir vatandaşın kızgınlıkla polis şiddetine verdiği bir tepki değildir açıkça türkiye cumhuriyetine ve türk halkına atılmış tokattır. bu teröristlerin unuttuğu bir şey var ki bu ülkede kürtler biz hoş görü gösterip izin verdiğimiz süre ve sınırlar içinde yaşayabilir. bu bizim çok iyi bildiğimiz,kürt teröristlerin ise unuttuğu bir gerçektir. o tokata karşılık bu millet o eli alıp o kadının anasının amına sokmasını da bilir...
zamanında el sıkmadığı için ''övülen'' emniyet görevlilerini savunan zihniyetin bilmesi gereken şudur ki dün sıkmadığınız el bugün suratınızda böyle patlar.

Ayrıca bugünde yaşanan olayları karşılaştırdığımız zaman açıkca gördüğümüz üzere medyanın kurgudaki başarılığı cannes film festivalinde ödül alacak boyuttadır.
Özgürlük anlayışımızdan gelmişolacak elimize geçen her fırsatı, iyi ve kötü yönde sindirmek veya yüceltmek adına kullanmayı hiçbir bir zaman tepmiyoruz. değerlendirmek için elimizdengeleni yapıyoruz.
paranoyak bir yaklaşım içinde olmamak en mantıklısı. olayın doğaçlama olduğu aşikar. altında at bku aramanın anlamı yok. ota bka biber gazı sıkarsanız, tasdikli suyla skmeye çalışırsanız ya tokat yersiniz yada jopu bi yerinize monte ederler. ulan benm evin yanında iki çocuk slogan atıyo die yüz bin kişilik ilçenn amuaa mı koyulur bre müslüman. (bkz: ikinci sınıf insan)
akabinde az daha polis olan babama git şu karının amına copunu sok diye haykırmama neden olucaktı!
devletin polisine tokat atan çok affedersiniz o orospunun değil coplanması elinin kırılıp öbür eline verilmesi gerekir. aksi takdirde bu pisliklerin önü alınamaz duruma gelecektir.
tarifeler;

milletvekilinin polise bir tokat atması: 25 bin tl.
öğrencinin melih gökçek' e yumurta atması: 8 yıl.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22912918.asp

ilginç ama melih gökçek daha pahalı.

(bkz: hassiktir lan o kadar para eder mi denilen şeyler)